Apple, macOS’in Arayüzüne Daha Fazla iOS Ögesi Ekleyecek

2018 ve 2019 periyodunu şimdiye kadar verimli geçiren Apple, macOS'i da geliştirmekten geri kalmıyor. Ortaya çıkan yeni haberlere nazaran, macOS'in arayüzüne daha fazla iOS ögesi eklenecek.

9to5Mac ekibinden Guilherme Rambo'nun verdiği haber, hali hazırda Siri'yi barındıran macOS'in Siri'nin Kestirme ögelerini de çok yakında arayüzüne ekleyeceğini duyurdu. Bildiğiniz üzere macOS'te varolan Siri'nin fonksiyonları epey kısıtlıydı.

Yazdığı haberde macOS 10.15 ile birlikte Siri Kestirmeleri'nin yanı sıra Ekran Saati özelliğinin de yayımlanabileceğini belirten Rambo, daha evvel kimlik bilgilerinin görüntülenmesi için tarayıcıya yönlendirildiğimiz macOS'in artık kimlik kısmı için özel bir sekmesi olacağını da ekledi.

Merakla beklenen macOS'in WWDC 2019 (Uluslararası Geliştirici Konferansı)'nda resmi olarak yayımlanması bekleniyor. Hususla ilgili daha fazla ayrıntı için bizi takip edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Benzin ve Motorine Bu Gece Bir Zam Daha Bekleniyor

0
Rutin hale gelen akaryakıt zamlarına bir yenisinin daha eklenmesi bekleniyor. Ekonomist Oğuz Demir'in iddiasına göre akaryakıt bugün de zamlanacak. Zamlar, litrede 69 kuruş ve...

NATO’dan Rusya’ya Karşı Tehdit Gibi Açıklama: Doğuya Ek Kara, Hava ve...

0
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 21 Şubat'ı 22 Şubat'a bağlayan gece yaptığı açıklamayla Ukrayna'nın doğusundaki Rusya yanlısı ayrılıkçıların sözde yönetimlerini resmen tanıma kararı aldı....
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-