Jennifer Lopez genç görünmenin sırrını açıkladı

Jennifer Lopez cilt bakım sırrını açıkladı: ’51 yaşındayım 21 yaşımdan beri…’

Dünyaca ünlü 51 yaşındaki şarkıcı Jennifer Lopez, halen bu kadar genç görünmesinin ve cildini nasıl koruduğunun sırrını bizlerle paylaştı. Jennifer Lopez 21 yaşından beridir güneş kremi kullandığını söyleyen, hayatı boyunca bir gün bile kullanmayı unutmadığını diyerek diğer kullandığı cilt bakım işlemleri hakkında bilgi verdi.

Şarkıcı Jennifer Lopez
51 yaşında olmasına rağmen kusursuz fiziği ve cildi ile her zaman kadınlara ilham kaynağı olan Jennifer Lopez, kendi güzellik markası olan JLo Beauty ile kozmetik sektörüne hızlı bir giriş yaptı.

21 Yaşından beri güneş kremi kullanıyorum

51 yaşındaki ünlü şarkıcı ürünlerini tanıtırken cilt bakımı rutinini de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Lopez, izleyicilere 20’li yaşlarının başından beri 30 faktörlü güneş kremi kullandığını ve bunun genç görünen cildine en büyük katkılardan biri olduğuna inandığını söyledi. Lopez’in cilt bakım ürünlerinden biri 30 faktörlü koruma içeriyor.

Amerikan Dermatoloji Akademisi Öneriyor!

Jennifer Lopez’in açık bir şekilde özenli güneş kremi kullanımı, dermatologların ve tıp uzmanlarının da önerdiği bir cilt bakım rutini. Örneğin, Amerikan Dermatoloji Akademisi, yalnızca cildinizi güneş yanığından ve erken yaşlanmadan korumaya yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda cilt kanserini önlemeye yardımcı olduğundan, her gün SPF 30 veya üzeri güneş kremi kullanmasını tavsiye etmektedir.

Lopez, ‘JLo ışıltısına’ imza atmaya katkıda bulunduğuna inandığı güzellik rutininin diğer bölümlerinden de bahsetti. Lopez şöyle diyor: ‘Annem çocukluğumdan bu yana hep zeytinyağının cilt ve saç üzerindeki yararlı etkisinden bahseder durur. Ben de ürünlerimin içeriğini oluştururken zeytinyağının gücünden faydalandım.’

Şarkıcı, 2018’de InStyle’a cilt bakımı için bir numaralı ipucunun her zaman yeterince uyumak olduğunu söyledi ve ideal olarak her gece dokuz veya 10 saat uyumayı sevdiğini söylemişti. 51 yaşındaki şarkıcı bunların yanında dengeli besleniyor, alkol ve sigara kullanmıyor.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Salgın döneminde gençlerde ekran bağımlılığı arttı

0
Salgın döneminde gençlerde ekran bağımlılığı arttı: Bebek gibi tuvaletini beze yapmak isteyen ergen var Prof. Dr. Burak Doğangün, "Çok fazla ekran karşısında kalan çocukların bir...

Survivor’da kim elendi? İkili finale kim kaldı? Ayşe mi Poyraz mı...

0
Survivor 2021'de bu akşam ikili finale kalacak olan isimler belli oluyor. Dün yapılan oylama sonucunda Aleyna elenen isim oldu ve yarı finale kalan son...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-