Dünyaca ünlü oyun, geçici süreyle ücretsiz oldu

Yeni yıla az bir zaman kala, büyük şirketler kampanya yapmaya şimdiden başladı. Epic Games başta olmak üzere Steam, PlayStation gibi dijital oyun mağazaları yılbaşına özel ücretsiz oyun haberleriyle karşımıza çıktı. Bir ‘kampanya’ hamlesi de CD Projekt’in oluşturduğu GOG Games platformundan geldi.

Ünlü yazarın Harlan Ellison’un 1967 yılında yayımlanan aynı adlı kitabından uyarlanan I Have No Mouth and I Must Scream oyunu GOG Games’in web sitesinde ücretsiz oldu. Hayatta kalmayı başarmış son insanların, sadist bir süper bilgisayar olan ‘AM’ tarafından yüzyılı aşkın süredir hapsedildiği bir dünyada geçen kıyamet sonrası bu oyunda kendinizi kurtarmanız gerekiyor.

‘I Have No Mouth, and I Must Scream’ Noel gününe kadar ücretsiz

I Have No Mouth and I Must Scream, sizi elektronik bir canavarın göbeğinin derinliklerinde üzücü bir maceraya sürüklüyor. Hayatta kalan son insanların en derin, en karanlık sırlarını ortaya çıkarın. Kendinizi AM’nin sürekli psikolojik saldırısına karşı koruyun. Geçmişin bilmecelerini çözün ve belki de asla unutamayacağınız bir macerada kendinizi AM’nin pençelerinden kurtarın.

  • 5 Aralık 2021 tarihine kadar ücretsiz olan oyunu indirmek için GOG Games’in sayfasına gidin.
  • ‘Go to giveaway’ butonuna basın ve açılan sayfadaki ‘Yes, and claim the game’ düğmesine tıklayın.
  • Ardından bir kereliğe mahsus oturum açmanız gerekecek. Hesabınız yoksa ‘Sign up’ butonuna basarak yeni bir hesap açın.
  • GOG Games’e giriş yaptıktan sonra oyun profilinizdeki ‘Games’ bölümüne eklenecektir. Buradaki ‘Download and Install Now’ butonuna basarak ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Sistem gereksinimleri Minimum Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 / 8.1 / 10 Windows 10
İşlemci 233Mhz 486 işlemci 486 DX2/ 66Mhz (veya daha hızlı)
Bellek 64MB RAM 128 MB RAM
Ekran kartı VESA uyumlu Super VGA kart VESA uyumlu Super VGA kart
DirectX Sürüm 9.0c Sürüm 9.0c
Depolama 2GB 2GB
Ses kartı Sound Blaster AWE32 ses kartı Sound Blaster AWE32 ses kartı
Desteklenen dil İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası

Binance Üye Ol!

Fırsat Ürünleri

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Yeni ‘Stokçuluk Yasası’ Resmen Yürürlüğe Girdi

0
Geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda kabul edilen stokçuluğa verilen cezanın artırılmasına yönelik yasa tasarısı, bugün yürürlüğe girdi. İlgili tasarı, Resmî Gazete’de...

YÖK Atlas giriş ekranı! YÖK Atlas tercih robotu nedir, nasıl kullanılır?

0
Yükseköğretim Kurulunca (YÖK), üniversite ve bölüm tercihi yapacak adayların daha bilinçli karar vermesini sağlamak amacıyla 2016'da hizmete sunulan Yükseköğretim Program Atlası (YÖK Atlas), hayata...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-