Galaxy S10’un Bright Night Özelliği Manuel Hale Getirildi

MWC 2019'a damgasını vuran Samsung, Galaxy Fold'da olduğu kadar Galaxy S10 ailesiyle de dikkat çekmeye devam ediyor. Şirket, Galaxy S10 için gönderdiği yeni bir güncellemeyle birçok kullanıcının talebini yerine getirmiş oldu.

Google'ın Pixel 3'ünde gördüğümüz Night Sight'a bir epey benzeyen Bright Night teknolojisi, S10 ailesinde mevcut lakin yalnızca otomatik bir formda uygun ortamda devreye giriyordu. Ta ki bahsi geçen yeni güncellemeye kadar. Samsung, Galaxy S10 ailesi için yayımladığı yeni güncellemeyle birlikte Bright Night teknolojisini isteğe bağlı olarak açıp kapatmaya imkan sağladı.

Briht Night, Samsung'un özel olarak geliştirdiği bir kamera yazılımı. Google ve Huawei üzere telefonlardaki gece çekimi yazılımlarıyla tıpkı mantığa sahip. Samsung'un geliştirdiği yazılım ise tıpkı anda birden fazla fotoğraf çekip görsel bilgileri işleyerek, en ülkü kombinasyonla en uygun parlaklığa ulaşmayı sağlıyor.

Galaxy S10'un piyasaya sürüldüğünden beri bu özelliği otomatik olarak sunduğu için bir oldukça eleştirilen Samsung, reaksiyonları önemseyerek nihayet güncellemeyi dağıtmaya başladı. Bahsi geçen güncelleme şimdilik İsviçre'deki Galaxy S10'lara ulaştı lakin vakitle tüm aygıtlar güncellemeyi alacak.

Bahsi geçen güncellemenin güvenlik iyileştirmeleri de içerdiğini ekleyelim. Galaxy S10 ailesinden bir aygıt sahibiyseniz telefonunuzun güncellemelerini sık sık denetim etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Game of Thrones’un Jeor Mormont’u Cosmo

0
Game of Thrones'un Jeor Mormont'u Cosmo: Herkesin sevişme sahnesi vardı, ben kısa çöpü çektim The Game of Thrones dizisinde Jeor Mormont karakterini oynayan James Cosmo,...

Korona Günleri Geri mi Dönecek? Maymun Çiçeği Hastalığı Avrupa’da Hızla Yayılıyor

0
Türkiye'de daha görülmeyen maymun çiçeği hastalığı hızla yayılıyor. Şimdiye kadar 20 ülkede görülen hastalığa yakalanan kişi sayısı ise 300'ü geçti. ...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-