MasterChef’te kim elendi? MasterChef’te elenen ilk isim

MasterChef’te 2021-2022 sezonunun ilk elemesi gerçekleşti. Yarışmanın yeni bölümünü takip edemeyenler ise “MasterChef’te kim elendi?” sorusunu gündeme getirdi. Peki, MasterChef’te kim elendi?
TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye’nin son bölümü yine nefes kesti.

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun keyifli sunumu ile ekrana gelen yarışmada dün eleme heyecanı yaşandı.

Sezonun ilk elemesi Hamza-Görkem-Tahsin 3’lüsü arasında geçerken, vatandaşlar kimin veda ettiğini merak ediyor.

Yarışmayı takip edemeyenler, “MasterChef’te kim elendi?” sorusunu gündeme getirdi.

Peki, MasterChef’te kim elendi?

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ?
Yarışmacılara ana ürün olarak, beyaz peynir verildi. Yarışmacılar bu ürünü kullanarak, 40 dakika içinde bir yemek yapmaya çalıştı.

Verilen sürenin bitiminde şefler, yarışmacıların hazırladığı yemeklerin tadımını yaptı. Değerlendirme sonucunda en başarılı tabağı yapan ve turu kazanan Safanur oldu. Bu turun ikincisi Tunahan, üçüncüsü Burcu oldu. Turu geçemeyen Görkem, Tahsin ve Hamza arasında son bir eleme oyunu oynandı.

Eleme oyununda yapılan yemek, Danilo Zanna’nın imza tabağı olan Ragiz oldu. Şeflerin değerlendirmesinin sonucunda, eleme oyununda kazanan isim Tahsin oldu. Son ikiye kalan yarışmacılar arasında tabağı daha zayıf olan Görkem, MasterChef’ten elendi.
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Nagehan Alçı: Dilipak aşı karşıtı miting düzenlemeyi düşünüyormuş, çılgınlık değil mi?

0
HaberTürk yazarı Nagehan Alçı, Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak'ın aşı karşıtı miting düzenlemeyi düşündüğünü yazdı. Alçı, aşı karşıtı mitingin dopdolu bir sinema salonunun...

DDK Raporu Nerede? Bekir Pakdemir Hakkında Rüşvet ve Yolsuzluk İddiası

0
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Tarım ve Orman Bakanlığı’ndaki rüşvet iddialarıyla ilgili Devlet Denetleme Kurulu (DDK) tarafından hazırladığı öne sürülen raporu Meclis gündemine taşıdı. ...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-