Epic Games 124 TL değerindeki oyunu ücretsiz veriyor! [Video]

2021’e veda ederken kullanıcılarına küçük bir sürpriz yapmak isteyen Epic Games, 15 gün 15 hediye oyun kampanyasına devam ediyor. Platform, her gün bir oyunu ücretsiz yaparak kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunuyor. Kampanyaya 16 Aralık’ta başlayan şirket, Shenmue 3 ve Neon Abyss isimli iki oyunu ücretsiz yaptı.
Bugünün bedava oyunu ise 124 Türk Lirası değerindeki Remnant: From the Ashes oldu. Gunfire Games tarafından geliştirilen ve 2020 yılında piyasaya sürülen aksiyon ve macera türündeki oyun, 19.12.2021’e kadar 24 saatliğine PC’ye bedava yüklenebiliyor.
Epic Games, 124 TL değerindeki Remnant: From the Ashes ‘ı ücretsiz yaptı

Remnant: From the Ashes, başka bir boyuttan gelen kadim kötülüklerin olduğu bir dünyada geçiyor. Oyunda hayatta kalan son insanlardan biri olarak kendi başına veya en fazla iki hayatta kalanla birlikte ölümcül düşman sürüleri karşılaşarak kaybolanları tekrar kazanmaya çalışacaksınız.

Bu aksiyon dolu oyuna hiçbir ücret ödemeden sahip olmak için yapmanız gereken tek şey ise Epic Games Store’a girmek. Hesabınızla oturum açtıktan sonra anasayfada bulunan hediye oyun kısmından Remnant: From the Ashes’ı alabilir ve hemen indirerek oynayabilirsiniz. Sonsuza kadar sizde kalan oyun bir kez aldıktan sonra daima kütüphanenizde olacak.
Remnant: From the Ashes sistem gereksinimleri

Sistem gereksinimleri Minimum Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 64 bit Windows 10 64 bit
İşlemci Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) veya üstü Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) veya üstü
Bellek 8 GB RAM 8 GB RAM
DirectX 11 11
Ekran kartı AMD Radeon RX 470 Nvidia GeForce GTX 970
Fırsat Ürünleri

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Gamoe of Thrones’ta Jon Snow Teorisini Doğrulayan Sahne

0
Son yılların efsanevi dizisi Game of Thrones; Targeryenler, Starklar ve başka aileler hakkında pek çok sırrın ortaya çıkmasını sağlamıştı ...

Kökeni milattan önceye dayanan ve koruyucu olduğuna inanılan “muska” nedir? Nasıl...

0
İnsanları hastalıklardan ya da türlü zararlardan koruduğuna inanılan muska, aslında binlerce yıldır insanlık tarafından kullanılan bir inanç nesnesidir. Din ve inanç sistemlerine göre değişiklik...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-