Merakla Beklenen Spider Man filminin yeni fragmanı yayınlandı! [VİDEO]

Tarihin en ikonik ve sevilen süper kahramanlarından biri olan Spider-Man, yeni yapımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen No Way Home filminin vizyona girmesine günler kala, yapımcı şirket Sony’den yeni bir müjde geldi.

2018 yılında vizyona giren Spider-Man: Into the Spider-Verse, neredeyse her yönüyle eleştirmenlerden tam puan almayı başarmıştı. Son olarak, sevilen filmin ikincisi Spider-Man: Across the Spider-Verse (birinci bölüm) için ilk fragman yayınlandı.

Spider-Man: Across the Spider-Verse fragmanı yayınlandı

Yayınlanan fragmandaki ilk dikkat çeken detay filmin adı oldu. Şu ana kadar Into the Spider-Verse 2 olarak bilinen filmin adının Across the Spider-Verse olacağı ortaya çıktı. Bir başka dikkat çeken detay ise fragmanın sonunda yazan Part 1 (birinci kısım) ibaresi oldu. Bu durum, filmde karşılaşacağımız hikayenin kapsamlı olacağı birden fazla filmde tamamlanacağını gösterdi.

Peki yeni filmde karşımıza neler çıkacak? “Meanwhile in another universe” cümlesi ile başlayan video, bize paralel evrende geçen bir hikayenin sözünü veriyor. Bilindiği üzere ilk film Miles Morales’in Spider-Man olduğu bir paralel evrende geçiyordu.

Yine aynı hikayenin devamı olan bu filmde Gwen Satcey’nin Miles’ı odasında ziyaret ediyor. Bir süre konuşan ikili günün sonunda beraber bir maceraya atılacak ve paralel evrenlerde seyahat edecek gibi görünüyor. Ancak hikayenin hangi evrende geçeceği şimdilik gizemini koruyor.

Across the Spider-Verse ne zaman çıkacak?

Fragmanın sonunda ortaya çıkan detaylardan biri de filmin vizyon tarihi. Sony tarafından paylaşılan bilgiye göre Spider-Man: Across the Spider-Verse, 7 Ekim 2022’de vizyona girecek. Her ne kadar uzun bir süre olsa da 17 Aralık’ta bir başka filmin gireceğini düşündüğümüzde bu süre oldukça makul.

Fırsat Ürünleri

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Mansur Yavaş, 2021 Dünya Belediye Başkanı Başkent Ödülü’nü kazandı

0
Mansur Yavaş Twitter hesabından yaptığı paylaşımla 2021 Dünya Belediye Başkanı Başkent Ödülü'ne layık görüldüğünü duyurdu. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({}); Yavaş...

Akıllı Telefonlara En Çok Bağımlı Olan Ülkeler Açıklandı: Yine Zirveye Oynuyoruz

0
Geçtiğimiz yıllarda araştırmalara göre akıllı telefon bağımlılığın insan sağlığı etkisi hakkında birtakım raporlar çıkmıştı. Şimdi ise akıllı telefonlara bağımlı olan ülkeler açıklandı. ...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-