Netflix, iddialı Kore dizisi Hellbound’un fragmanını yayınladı! [VIDEO]

Netflix, yeni Güney Kore dizisi Hellbound ile dünya dışı varlıkları izleyecek. Platformun faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde 19 Kasım’da yayına girecek olan Hellbound’un yönetmen koltuğunda Yeon Sang-ho oturuyor. Başrollerinde Yoo Ah-in, Kim Hyun-joo, Park Jeong-min, Won Jin-ah ve Yang Ik-june gibi isimleri ağırlıyor.

Hellbound dizisinde, dünya dışı bir grup aniden ortaya çıkıp hüküm vererek bazı insanları cehenneme mahkum etmeye çalışıyor. Bu olayların Seul’un merkezinde kargaşaya yol açması nedeniyle, Yeni Doğru adlı gizemli grup bir anda cehennemlik olan insanların umuduna dönüşüyor.
Hellbound, 19 Kasım’da 190 ülkede ekranlara gelecek

Dizinin pilot bölümü, 2021 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde Primetime programında gösterildi. Hellbound festivale katılan ilk Kore yapımı drama olma niteliği taşıyor. Netflix ile beraber 19 Kasım 2021’de 190 ülkede gösterime girecek.

Netflix, “Yeni dünyaya hepiniz hoş geldiniz. Büyük bir kıyamet kopacak. Kaos dünyayı kasıp kavuracak.” notuyla paylaştığı 2:15 dakikalık fragmanda diziye ilk bakış atmamızı sağladı.

Hellbound Dizisi Fragmanı İzle

Netflix Hellbound Dizisi özeti:

Seul’un ortasında, kalabalıkların gözü önünde inanılmaz cehennem görüntüleri yaşanır. Gizemli varlıklar insanları cehenneme mahkûm eder ve dünya dışı varlıklar, mahkûm edilen kişileri zalimce yakarak öldürmek için tam olarak belirtilen vakitte ortaya çıkar. Bu akıl almaz doğaüstü olayların yarattığı müthiş kaosu, yeni ortaya çıkan dinî kuruluş Yeni Doğru’nun lideri Jung Jinsu’nun kendinden emin sesi bir nebze de olsa bastırır. Yalnızca günahkârların cehenneme mahkûm edildiğini ve bu olayların insanları doğru yola sevk edecek ilahi iradeyi temsil ettiğini iddia eder. Ona körü körüne inanan Ok Başı adlı bir grup müridi, ilahi iradeye karşı gelenleri cezalandırma vazifesini üstlenir. Dünya tam bir cehenneme dönmüştür.
Min Hyejin adlı bir avukat, cehennem görüntülerinin sadece doğaüstü olaylar olduğunu iddia ederek Başkan Jung’a meydan okur. Cehenneme mahkûm edilenleri korumaya ve Dünya’yı yeniden tanrıların değil, insanların hüküm sürdüğü bir yer hâline getirmeye çalışan az sayıdaki kişiyle birlik olur ve Yeni Doğru’nun kışkırtmalarıyla büyüyen kargaşaya karşı koyarlar.

Toplamda 6 bölümden oluşacak dizinin yapımcılığını Byun Seung-min üstleniyor. Senaryosu, aynı zamanda yönetmeni Yeon Sang-ho tarafından yazılan Hellbound’un oyuncu kadrosunda ise; Yoo Ah-in, Kim Hyun-joo, Park Jeong-min, Won Jin-a, Yang Ik-june, Kim Do-yoon, Kim Shin-rock, Ryu Kyun-soo, Laa Re yer alıyor.
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
12
+1
11
+1
6
+1
4
+1
1
+1
7
+1
5
- Reklam-
- Reklam-

Türksat 5B uydusu uzaya fırlatıldı [Video]

0
Türksat 5B uydusu, SpaceX şirketine ait Falcon 9 roketi ile ABD’nin Florida eyaletinde yer alan Cape Canaveral üsttünden başarıyla uzaya fırlatıldı. Planlandığı gibi fırlatılma,...

Değer verdiklerinizi korumak hep HazırKıta kalın! Hazırkıta Güvenlik Sistemleri

0
Daha hızlı, daha güvenli, daha güçlü ve her zaman hazır kıta. <!-- Yatay Reklam Bandi 3 --> (adsbygoogle...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-