Audi, Captain Marvel’a Neleri Kaçırdığını Gösterdi (Video)

Avengers: Endgame sineması çok yakın vakitte vizyona girecek fakat filmin öncesinde yapılan reklam çalışmaları devam ediyor. Sinemanın sponsorları ortasında yer alan Audi, yeni internet reklamında Captain Marvel’ı dünyadaki değişiklikler hakkında bilgilendiriyor.

İlk olarak aksiyon figürleriyle kahramanları tanıtan Audi vazifelisi, ‘uçan ve lazer atan Iron Man’i, Hulk’ı, ‘bir tavşanla en yakın arkadaşlar olan bir tanrı’ dediği Hulk’ı ve başka kahramanları tanıtıyor (Hawkeye hariç). Daha sonra da yemek konusunda kahramanımızı aydınlatan vazifeli, artık yemeklerin yenmeden evvel fotoğrafının çekilip paylaşılması gerektiğini söylüyor. Ha, bir de insanlığın son büyük savaşından da bahsediyor: İnsanlık Gluten’e Karşı!

Bir sonraki kademede cep telefonlarını anlatan bayan, telefonların evvel gitgide küçüldüğünü sonra tekrar büyüdüğünü söylüyor. Captain Marvel ise davet aygıtıyla takılmaya devam edeceğini belirtiyor.

Son olarak da kahramanımız, Audi’nin elektrikli arabası e-Tron ile tanıştırılıyor. Aracı dokunarak şarj eden Captain Marvel, aracın uçup uçmadığını sorduğunda ise “Sürücüsüne nazaran uçabilir” yanıtını alıyor.

Araçla deneme çeşidine çıktıklarında, Goose da otomobilde yerini almış oluyor. Kediyi sevmek için elini uzatan görevliyi ise Captain Marvel durduruyor.

e-tron Sportback ve e-tron GT’nin sinemada yer alacağı biliniyor. Audi, Avengers: Endgame sinemasının galasının da sponsorluğunu üstlenmiş durumda. Sinema 25 Nisan'da gösterime girecek. Captain Marvel'in sineması de hala sinemalarda gösteriliyor.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Sedat Peker’in paylaşımında adı geçen Ahmet Onay’dan açıklama

0
Sedat Peker'in paylaşımında adı geçen Ahmet Onay'dan açıklama: Peker'in bahsettiği kişilerle kilise yakınına gittim Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarıyla gündeme gelen Ahmet Onay,...

Lionel Messi resmen PSG’de! İşte dev transferin detayları…

0
Son dakika transfer haberi... 13 yaşında kapısından girdiği Barcelona'dan bir süperstar olarak ayrılan Lionel Messi'nin yeni takımı resmen açıklandı. Donnarumma, Sergio Ramos, Wijnaldum ve...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-