Gamoe of Thrones’ta Jon Snow Teorisini Doğrulayan Sahne

Son yılların efsanevi dizisi Game of Thrones; Targeryenler, Starklar ve başka aileler hakkında pek çok sırrın ortaya çıkmasını sağlamıştı. Serinin takipçileri Jon Snow’un ebeveynlerinin kim olduğunu bilse de seride hala zekice hazırlanmış ve bir şeylerin yavaş yavaş açığa çıkmasını sağlayan sahneler var. Yazının bundan sonrası spoiler içerebilir, en ufak bir spoiler'a bile tahammülü olmayan arkadaşları diğer bir haberimize alalım (mesela çabucak aşağıdaki ikram tatil haberi olabilir).

Bu sahnelerden biri de Game of Thrones’un final döneminin birinci kısmına ilişkin. Sahne, dizide tıraşlanmış olmasına karşın HBO’nun toplumsal medya kanallarında paylaşıldı. Jon Snow ve Daenerys Targaryen ejderhalarına bindikten sonra, seride birinci kere öteki birisi bu hayvanlardan birine binerken görülüyor.

Jon Snow, “Benim için atları bitirdin, güya nereye gitmek istediğimi biliyor üzereydi.” derken, bu cümleler diziye dahil edilmedi. Muhtemelen bunun sebebi, aktör Kit Harrington’un çabucak sonrasında buzda kayıp düşmesi olabilir. Yeniden de bu sahnenin planlanmış olması, Targaryenler ile ejderhalar ortasındaki bağı bilmediğimiz bir açı katabilir.

Serinin takipçileri daha evvel de ejderhaların, Daenerys tarafından zihinsel olarak çağrıldığını düşünüyordu. Sons of the Harpy’nin Meereen’deki dövüş alanında köşeye sıkıştırdığı Daenerys’i kurtarmaya Drogon gelmişti.

Bu da ejderhalar zihinsel ilişki ile yönetilebiliyor manasına geliyor. Targaryenler bunu yapabiliyor lakin daha kıymetlisi, Rhaegar Targaryen’in oğlu ve tahtın gerçek varisi bunları gerçekleştirebilir. Klibi aşağıdan izleyebilirsiniz. Bir de Star Wars serisinin yaratıcısı George Lucas’ı görebilirsiniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

510 TL’lik uygulama ve oyun geçici süreyle ücretsiz oldu!

0
Google Play Store toplam değeri 510 Türk Lirası olan 42 uygulama, oyun ve özelleştirme paketini ücretsiz yaptı. Kasım ayının son haftasına girmemizle birlikte Black...

Yerli Aşı TURKOVAC’ın Faz-3 Sonuçları Açıklandı

0
Geçtiğimiz günlerde acil kullanım onayı alan ve üçüncü doz olarak uygulanmaya başlayan TURKOVAC'ın merak edilen Faz-3 çalışma sonuçları açıklandı. <!-- Yatay Reklam Bandi 3...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-