Fox, X-Men Cihanında Geçen The Gifted’ı İptal Etti

Marvel'ın X-Men cihanında geçen imali The Gifted, 2 Ekim 2017'de başladığı birinci döneminin akabinde 26 Şubat 2019'da son dönemiyle izleyicilere veda etmişti. Yeni döneminin gelmesi beklenen The Gifted, Fox'un kararıyla iptal edildi.

Bazı söylentilere nazaran bu iptal kararının gerisinde Disney+ yer alıyor. Bahisle ilgili şimdi resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Matt Nix yapımcılığında çekilen The Gifted'ın seyirciye veda ettiği kesin. Unutmadan ekleyelim, The Gifted'ın IMDb puanı 10 üzerinden 7,5 idi.

X-Men cihanını yansıtan The Gifted'ın vedasının akabinde kimi söylentilere göre Legion, X-Men: Dark Phoenix ve The New Mutants; Fox çatısı altındaki son X-Men üretimleri olacak. Hususla ilgili ne Marvel'dan ne de Fox'tan bir açıklama gelmediği için bu hususta erken konuşmak kusur olacaktır. Mevzuyla ilgili gelişmeleri kaçırmamak için bizi takip edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Netflix’ten “Yok Artık” Dedirten Açıklama

0
Netflix'ten "Yok Artık" Dedirten Açıklama: Reklamlı Abonelikte Tüm Dizi ve Filmler Olmayacak! Bugün peş peşe ikinci kez abone kaybına uğradığını açıklayan Netflix'ten reklamlı paket...

Şu Ana Kadar Gördüğünüz En Korkunç Batman’e Hazır Olun [Video]

0
Yeni Batman Filminin Arkasındaki İsimden İddialı Açıklama: Şu Ana Kadar Gördüğünüz En Korkunç Batman'e Hazır Olun Merakla beklenen The Batman filminden yeni detaylar paylaşıldı. Yönetmen...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-