Fox, X-Men Cihanında Geçen The Gifted’ı İptal Etti

Marvel'ın X-Men cihanında geçen imali The Gifted, 2 Ekim 2017'de başladığı birinci döneminin akabinde 26 Şubat 2019'da son dönemiyle izleyicilere veda etmişti. Yeni döneminin gelmesi beklenen The Gifted, Fox'un kararıyla iptal edildi.

Bazı söylentilere nazaran bu iptal kararının gerisinde Disney+ yer alıyor. Bahisle ilgili şimdi resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Matt Nix yapımcılığında çekilen The Gifted'ın seyirciye veda ettiği kesin. Unutmadan ekleyelim, The Gifted'ın IMDb puanı 10 üzerinden 7,5 idi.

X-Men cihanını yansıtan The Gifted'ın vedasının akabinde kimi söylentilere göre Legion, X-Men: Dark Phoenix ve The New Mutants; Fox çatısı altındaki son X-Men üretimleri olacak. Hususla ilgili ne Marvel'dan ne de Fox'tan bir açıklama gelmediği için bu hususta erken konuşmak kusur olacaktır. Mevzuyla ilgili gelişmeleri kaçırmamak için bizi takip edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Epic Games 124 TL değerindeki oyunu ücretsiz veriyor! [Video]

0
2021’e veda ederken kullanıcılarına küçük bir sürpriz yapmak isteyen Epic Games, 15 gün 15 hediye oyun kampanyasına devam ediyor. Platform, her gün bir oyunu...

Netflix, Durup Durup Oynamak İsteyeceğiniz Yepyeni 3 Mobil Oyun Daha Yayınladı

0
Netflix, bir süre önce başlattığı mobil oyun projesine yeni yapımlar eklemeye devam ediyor. Bugün itibarıyla 3 yeni oyunu daha abonelerinin beğenisine sunan ekip, böylelikle...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-