Binance Borsasında 2020 Yılında En Çok İşlem Gören Kriptoları

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, 2020’de borsasında büyük hareket edenler tarafından en aktif şekilde işlem gören kripto varlıklarını gösteren bir rapor yayınladı.

Crypto Trends 2020 raporu, Binance’in toplam işlem hacminde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3 trilyon dolar kaydettiğini belirtiyor. Kripto pazarının toplam piyasa değeri, ortalama 193 milyar dolar’dan 640 milyar dolar’ın üzerine çıkarak 3.3 kattan fazla arttı. Bu artış, dramatik bir genişlemeye yol açtı.

Adderall and flirting with bulimia in an attempt to whittle herself

 

Spot Borsasında En Popüler Ticaret Çiftleri

BTC / USDT, ETH / USDT, ETH / BTC, XRP / USDT, BTC / BUSD iken, borsada tutulan en popüler paralar BTC, BNB ve ETH’di.

Eşler arası değiş tokuşta, popülerlik ve en yüksek ticaret etkinliği Asya, Afrika ve Doğu Avrupa’dan geldi. Tüccarlar, işlem ücretlerini atlamaya ve düşük maliyetli sınır ötesi ödemeler göndermeye ve almaya odaklandı.

İngiltere, Afrika ve Rusya ile BDT, Binance’da banka hesapları, kredi ve banka kartları aracılığıyla fiat ağ geçitlerini kullandı. Bu şekilde, kripto para alıp satan tüccarlardan daha fazla etkinlik kaydedildi.

Bitcoin %66 hakimiyetiyle hala pazarın kralı, ancak Ethereum, özellikle DeFi pazarındaki merkezi rolü nedeniyle etkileyici bir büyüme gösterdi.

Bunun yanı sıra, kripto endüstrisindeki en geniş vadeli işlem sözleşmelerinden birini sunan Binance Vadeli İşlemler dikkat çekmeye başladı. Birçok tüccar için tercih edilen bir seçenek haline geldi.

En çok işlem gören vadeli işlem çiftleri BTC / USDT, ETH / USDT, ve LINK / USDT iken hacme göre en çok işlem gören kaldıraç tokenleri LINKDOWN / USDT ve XRPUP / USDT oldu. Kripto kredileri için kullanılan ilk beş kripto, USDT ve BUSD stabilkoinleri, ardından KAVA, SXP ve NEO’yu içeriyor.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
1
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Survivor’da kim elendi? İkili finale kim kaldı? Ayşe mi Poyraz mı...

0
Survivor 2021'de bu akşam ikili finale kalacak olan isimler belli oluyor. Dün yapılan oylama sonucunda Aleyna elenen isim oldu ve yarı finale kalan son...

2022 LPG’ye Zam Geldi!

0
LPG fiyatlarına zam geldi. Yapılan zam ile Türkiye'nin pek çok yerinde LPG fiyatları, 12 TL'ye yaklaştı. İşte üç büyük şehirdeki güncel LPG fiyatları... ...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-