İşte Tüm Zamanların En İyi Oyunu! Milyonların oy verdiği Yarışma Sonuçlandı.

IGN’nin başlattığı “tarihin en iyi oyunu” yarışmasının sonuçları açıklandı. Katılımcıların yüzde 60,3’ünün desteğini almayı başaran God of War, tüm zamanların “en iyi oyunu” unvanını kazanmış oldu.
Popüler video oyun haber platformu IGN’nin tarihin en iyi oyununu belirlemek için bir yarışma başlattı. Başlayan 64 oyunla başlayan ve final aşamasına gelen bu yarışmanın finalistleri ise God of War ile GTA 5’ti. Platform şimdi, kıyasıya rekabetin yaşandığı yarışmanın kazananını resmen açıkladı.

Platformun sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda, IGN okurlarının tarihin en iyi oyununu belirledikleri ifade edildi. Yarışmanın rekabet dolu 6 aşamasının finalinde God of War’ın GTA 5’i de geride bıraktığını söyleyen ekip, böylelikle tüm zamanların en iyi oyununu belirlemiş oldu.

1 milyon 138 binden fazla oy kullanıldı

God of War Wins

Anket sayfasındaki detaylara baktığımızda, 1 milyon 138 binden fazla oyunseverin bu seçime katıldığını görüyoruz. Oyların yüzde 60,3’ü God of War’a giderken, GTA 5’in oy oranı ise yüzde 39,7’de kaldı. Rockstar Games bu sonuçları önemser mi bilinmez ancak aradaki fark, pek de azımsanacak türden değil.
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
3
+1
6
+1
3
+1
1
+1
1
+1
2
+1
0
- Reklam-
KaynakWebTekno
- Reklam-

İnternet Sitelerine Dair Her Türlü Bilgiyi Sunan Amazon Alexa Kapanıyor

0
Amazon, 25 yıl önce kurulan ve 20 yıldır internet sitelerinin analizini ve sıralamasını sunan Alexa.com’u kapatacağını açıkladı. Alexa.com, uzunca bir süredir rakip internet araçlarının...

E-Okul karne notu sorgulama nasıl yapılır?

0
Yoğunluk oluşmaması nedeniyle 18 Haziran’dan itibaren karne notu öğrenme işlemleri erişime açılacak. E okul karne notu sorgulama ile öğrenciler okulların kapanmasına 2 hafta kala...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-