Mansur Yavaş, 2021 Dünya Belediye Başkanı Başkent Ödülü’nü kazandı

Mansur Yavaş Twitter hesabından yaptığı paylaşımla 2021 Dünya Belediye Başkanı Başkent Ödülü’ne layık görüldüğünü duyurdu.
Yavaş videolu paylaşımında, “2021 Dünya Belediye Başkanı Başkent Ödülü’nü kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Size hizmet etme fırsatını bana sunduğunuz için teşekkür ediyorum” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “City Mayors Foundation” Belediye Başkanları Vakfı tarafından düzenlenen World Mayor’da 2021 Dünya Belediye Başkanı ödülünü kazandı.

Vakıftan yapılan açıklamada, Yavaş’ın pandemi döneminde gerçekleştirdiği uygulamalar, şeffaf yönetim adımları ve eşit hizmet anlayışıyla yaptığı çalışmalar nedeniyle ödüle layık görüldüğü vurgulandı.

Ödülü kazandığı için son derece mutlu olduğunu vurgulayan Yavaş, “Ama bu başarı Mansur Yavaş’a ait değil, 6 milyon Ankaralı’nın. İnşallah sizlerin adına bu ödülü alacağım” dedi.
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
1
+1
4
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Halkbank, Bazı Esnaf ve Sanatkarlara Faizsiz Kredi Verecek: İşte Şartlar

0
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında esnaf ve sanatkarlar için faizsiz kredi imkanı tanıyan bir Cumhurbaşkanı Kararı yer aldı. Karara göre bazı koşulları sağlayan vatandaşlar yüzde...

15 ülkeden gelenlerden PCR testi istenmeyecek

0
Koronavirüs önlemleri kapsamında daha önce yurt dışından gelen yolcular için zorunlu olan PCR testi, 15 Mayıs itibariyle aralarında İngiltere, Ukrayna ve Çin'in de bulunduğu...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-