Bugüne Kadar Yayınlanmış Tüm Avengers Endgame Fragmanları

Avengers: Endgame, toplamda 3 saatlik uzunluğu ile eşsiz bir kapanış sineması olacak. Geçtiğimiz hafta sinemadan sızdırılan 4,5 dakikalık sahneye karşın hala heyecan dorukta. Sinemanın direktörleri olan Russo Kardeşler, bu sızıntının akabinde Endgame’de daha çok sırrın olduğunu bir röportajlarında açıkladılar. 

Sadece son yılların en büyük sinema olayı olarak değil, Endgame’in yeni jenerasyon içerik tüketim kültürü açısından da bir sembol olması bekleniyor. Önümüzdeki Türkiye dahil pek çok ülkede hizmete başlayacak Disney+’da göreceğimiz birçok Marvel dizisi Endgame’in uzantısı olacak. 

Büyük kapanışa sayılı günler kalmışken, bugüne kadar yayınlanmış olan tüm fragman, TV reklamı ve toplumsal medya klibini sizin için bir ortaya getirdik.

1. Fragman:

1. TV tanıtımı: Big Game (Büyük Oyun)

2. Fragman:

2. TV tanıtımı: Honor (Gurur)

Oyuncuların birinci açıklamaları:

Özel bakış:

Flimden bir kesit:

3. TV tanıtımı: Mission (Görev):

4. TV tanıtımı: No Mistakes, Kids (Hata Yok, Çocuklar)

Tüm marvel sinemalarından özel kesit içeren son tanıtım: To the End (Sonuna Kadar)

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Deathloop, Game Pass Abonelerine Ücretsiz Oluyor

0
Bundan tam bir yıl önce piyasaya sürülen ve Dishonored gibi efsane bir serinin geliştiricileri tarafından üretilen Deathloop, bugün sevindirici ...

Marvel İlk Asyalı Kahramanı Shang-Chi, Ama Çin’de Gösterilemeyebilir

0
Shang-Chi ve On Halka Efsanesi filmi ile birlikte Marvel'ın ilk Asyalı süper kahramanı olmayı başaran Shang-Chi, gelen olumlu yorumlara rağmen Çin'de vizyona giremeyebilir. ...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-