Netflix, Rastgele Oynatma Seçeneğini Test Ediyor

İnsan bazen düşünmemek istiyor. Bazen de düşünse de bir şey seçemiyor. O yüzden de Netflix’in yeni özelliği çoğu insanın güzeline gidebilecek bir özellik olarak göze çarpıyor.

Yeni özelliğin ismi rastgele oynatma. İsteğinize nazaran dizi içinde kısımdan kısma ya da bir diziden başkasına geçecek halde rastgele olarak dizileri izlemeniz mümkün olacak.

Bu özellik her dizi için kullanılabilir hale getirilecek olsa da herkesin kullanmak isteyeceği bir özellik olmayabilir. Örneğin Stranger Things dizisini bu modda izlemek, muhtemelen “Ne oluyor yahu?” dedirtecektir. Öte yandan Friends ya da Love, Death and Robots üzere üretimler kelam konusu olduğunda kısım sıralaması çok da bir mana söz etmeyecektir.

Bu özellikten temel beklenti ise rastgele olarak, kullanıcının seveceği düşünülen sinemaları oynatması. Bilhassa Netflix karşısında uyuyakalanlar için bu özellik çok ülkü.

Netflix, kısım sıralaması mantığını daha evvel de yıkmaya çalışmıştı. Love, Death and Robots serisi dört farklı izleme sırasıyla yayınlanmıştı.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Tarihin En Tartışmalı Anlarının Belgelendiği İlgi Çekici Fotoğraflar

0
Savaşın acı yüzünü gösteren fotoğraflar, şans eseri yakalanan bazı anlar...Geçmişteki önemli anların belgelendiği, tartışmalara neden olan 6 dikkat çekici fotoğrafı sizler için derledik. ...

48 Milyon T-Mobile Kullanıcısının Verilerini Çalan Hackerın Türkiye’de Yaşadığı Ortaya Çıktı

0
T-Mobile'ı hackleyen ve 47,8 milyon kullanıcının verilerini sızdırmayı başaran hacker, kim olduğunu açıkladı. Telegram üzerinden Wall Street Journal'a ulaşan hacker, isminin John Binns olduğunu...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-