Netflix, Rastgele Oynatma Seçeneğini Test Ediyor

İnsan bazen düşünmemek istiyor. Bazen de düşünse de bir şey seçemiyor. O yüzden de Netflix’in yeni özelliği çoğu insanın güzeline gidebilecek bir özellik olarak göze çarpıyor.

Yeni özelliğin ismi rastgele oynatma. İsteğinize nazaran dizi içinde kısımdan kısma ya da bir diziden başkasına geçecek halde rastgele olarak dizileri izlemeniz mümkün olacak.

Bu özellik her dizi için kullanılabilir hale getirilecek olsa da herkesin kullanmak isteyeceği bir özellik olmayabilir. Örneğin Stranger Things dizisini bu modda izlemek, muhtemelen “Ne oluyor yahu?” dedirtecektir. Öte yandan Friends ya da Love, Death and Robots üzere üretimler kelam konusu olduğunda kısım sıralaması çok da bir mana söz etmeyecektir.

Bu özellikten temel beklenti ise rastgele olarak, kullanıcının seveceği düşünülen sinemaları oynatması. Bilhassa Netflix karşısında uyuyakalanlar için bu özellik çok ülkü.

Netflix, kısım sıralaması mantığını daha evvel de yıkmaya çalışmıştı. Love, Death and Robots serisi dört farklı izleme sırasıyla yayınlanmıştı.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Gucci’nin 5 bin liralık “ters” güneş gözlükleri alay konusu oldu

0
Bir kişi "Bu tasarımcılar karantinada ve çıldırmışlar" dedi (Gucci) Gucci firması, "ters" güneş gözlüğünü 470 sterline (yaklaşık 5 bin TL) satınca sosyal medyada alay konusu oldu. Lüks...

Akıllı Telefonlara En Çok Bağımlı Olan Ülkeler Açıklandı: Yine Zirveye Oynuyoruz

0
Geçtiğimiz yıllarda araştırmalara göre akıllı telefon bağımlılığın insan sağlığı etkisi hakkında birtakım raporlar çıkmıştı. Şimdi ise akıllı telefonlara bağımlı olan ülkeler açıklandı. ...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-