Final Fantasy IX Hayranlarının Geliştirdiği Grafik Modu

Oyunlara tutkuyla bağlanmış şahısların ustalıklarını, rastgele bir gelir kanısı olmadan savlı projelerde kullanıyor olması oyun dünyası için her vakit çok sevindirici bir durum olmuştur. Final Fantasy IX'un Steam sürümü için yayınlanan ve yapay zeka kullanarak oyundaki doku kalitesini yükselten bu mod da, bu ustalığın bir meyvesi.

Resmi web sitesine nazaran Moguri Mod, 'Final Fantasy IX'un derin öğrenme teknikleriyle büsbütün yenilenmesi' maksadını taşıyor. Modun getirmiş olduğu en bariz değişiklik art planlarda. Oyunun art planları bu mod ile bir arada çok daha detaylı, daha pak ve daha yüksek çözünürlüklü hale geliyor. Moguri Mod tıpkı vakitte, yepyeni PC portundan daha fazla şahsileştirme ve seçenek sunan özel bir Memoria Mod uygulamasını da içeriyor.

Yukarıdaki tweet'te oyunun orjinal PlayStation sürümünü, yeni çıkmış olan PC sürümünü ve PC sürümünün modlu halini görebilirsiniz.

Final Fantasy IX, birinci olarak 2000 yılında PlayStation 1 için piyasaya sürüldü. Oyunun “yenilenmiş” PC versiyonu ise 2 sene evvel Steam'de satışa açıldı. Şayet Moguri Modu'nu indirmek istiyorsanız, buraya tıklayabilirsiniz. Bu modun yalnızca oyunun Steam versiyonuyla çalıştığını da söyleyelim.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Şubat Ayı Açlık ve Yoksulluk Sınırı Açıklandı!

0
Geçtiğimiz ay açlık sınırının asgari ücret seviyesine geldiğini gösteren Türk-İş, şubat ayına ilişkin paylaştığı verilerle açlık sınırının asgari ücretin üstüne çıktığını açıkladı. Yoksulluk sınırı...

Fitch, Türkiye’nin Kredi Notunu Düşürdü

0
Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Türkiye’nin kredi notunu B+'dan B’ye indirdi, görünümünü ise “negatif” olarak teyit etti. ...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-