Hızlı ve Öfkeli hayranlarını üzecek haber!

Hızlı ve Öfkeli 10 için geliştirmeler sürüyor. Normal şartlarda bu yıl vizyona girmesi beklenen yapım, dünyayı kasıp kavuran salgın nedeniyle, ileri tarihe atılmıştı. Merakla beklenen ve final öncesi son film olan Hızlı ve Öfkeli 10, görünüşe göre hayranlarını bir müddet daha bekletecek.

İlk gelen bilgilere göre Universal Studios, takvimde belli başlı değişiklikler yaptı. Yapılan oynamalar neticesiyle film, ileri bir tarihe atıldı.

Hızlı ve Öfkeli 10’a, animasyon ayarı

Serinin iki bölümlün finalinin ilk perdesi Hızlı ve Öfkeli 10, 2023 yılında izleyicisi ile buluşacak. Normal şartlarda 7 Nisan 2023‘te vizyona girmesi planlanan yapım, Shrek‘i geliştiren stüdyonun çıkaracağı animasyon filmi nedeniyle, ileri bir tarihe atıldı. Universal Studios merakla beklenen yapımı, 19 Mayıs 2023‘te vizyona sokacak. Ayrıca film yeni tarihi ile, hareketli geçmesi beklenen yaz sezonunun hemen başında izleyicisinin karşısına çıkacak.

Final öncesi önemli bir bölüm olacak Hızlı ve Öfkeli 10, pek çok önemli ismi de geri getirecek. Ailenin önemli isimlerini tekrardan izleyici karşısına çıkaracak yapımın yönetmenliğini de Justin Lin üstleniyor. Başarılı yönetmen daha öncede serinin üçüncü altıncı ve dokuzuncu filmlerini yönetmişti. Ayrıca Lin, final olacak olan on birinci film için de yönetmenlik koltuğuna oturacak.

Henüz çekimleri başlamayan Hızlı ve Öfkeli 10, bir tartışma konusunu daha gündeme getiriyor. Araları bozuk olan Vin Diesel ve Dwayne Johnson‘ın bu filmde bir araya gelip gelmeyeceği merak konusu. Seriye dönmeyeceğini açıklayan Dwayne Johnson, Hobbs & Shawn‘a odaklanmak istediğini belirtmişti. Durumu tersine çevirmeye çalışan Vin Diesel ise, The Rock‘ın sahalara dönmesini amaçlıyor. Ancak Johnson cephesi, henüz bir karar verebilmiş değil.

Hızlı ve Öfkeli 9 ile rekorları alt üst eden seri, onuncu filmden de benzer bir performans bekliyor. Özellikle yaz dönemine kaydırılan yapıma ilginin oldukça yüksek olacağı tahmin ediliyor. Bakalım Hızlı ve Öfkeli 10 izleyicisini memnun edebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Fırsat Ürünleri

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Promosyon Termos Modelleri Nasıldır?

0
Promosyon Termos Modelleri Nasıldır? Promosyon termoslar pratik, ekonomik ve işlevsel çözümler sunarlar. Promosyon termos modelleri, genel olarak uygun fiyatlı ve bütçe dostu seçenekler sunarlar. Bu...

İstanbul Havalimanı’nı Birbirine Katan Aleyna Tilki’ye Verilen Ceza Belli Oldu

0
Aleyna Tilki, İstanbul Havalimanı'nda yaşadığı bir tartışma nedeniyle hem hapis hem de adli para cezasına çarptırıldı. Mahkeme, Tilki'nin suçunun sabit olduğuna kanaat getirdi. ...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-