Acun Ilıcalı isyan etti: Survivor’da Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel

Acun Ilıcalı isyan etti: Survivor’da Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel arasındaki gerginliğe aileler de dahil oldu

Survivor’ın son konseyi Acun Ilcalı’nın açıklamaları ile gündemde. Ilıcalı, iki yarışmanın ailesi arasında gerginlik yaşandığını belirterek, yarışmacılardan aileleriyle konuşmalarını istedi. Ilıcalı, daha sonra bu iki yarışmacının Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel olduğunu söyledi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da ilk kez aileler, yarışmacılar arasındaki gerginliğe dahil oldu.

Yarışmanın son konseyinde ilk kazanan Poyraz olurken, konseye Acun Ilıcalı’nın açıklamaları damga vurdu. Ilıcalı, iki yarışmacının ailesinin sosyal medyada yazdıklarının programa zarar verdiğini belirterek, yarışmacılardan aileleriyle konuşmalarını istedi.

“BEN NET OLARAK SÖYLEDİM”

İstanbul’da yaptıkları konuşmada, ailelerin yarışmaya dahil olmamasını tembihlediklerini kaydeden Ilıcalı, “Konu şu, Survivor’a gelirken hatırlarsanız İstanbul’da bir toplantı yaptık. Bu toplantıda aileleriniz herhangi bir şekilde Survivor ile ilgili konulara girmemesini rica ettim. Buraya gelirken ailelerinizden de sosyal medyayı kullanmamalarını rica etmenizi net olarak söyleyerek hatırlıyorum” dedi.

“SURVIVOR TARİHİNDE İLK DEFA”

Ailelerin sosyal medyadaki paylaşımlarından rahatsız olduklarını aktaran Ilıcalı, “İki yarışmacılarımızın aileleriyle ilgili bir sorunumuz var ve bu sorunu sizinle paylaşmam gerekiyor. Survivor tarihinde ilk defa aileler fazlasıyla bu işin içinde. Bundan son derece rahatsızız. Aileler iki yarışmacımızın ailesi bu konuda bizi üzecek şekilde sosyal medyada aktifler” diye konuştu.

“BİZİ VE PROGRAMIMIZI RAHAT BIRAKSINLAR”

Ilıcalı, ailelerin programı ve kendilerini rahat bırakmasını istediğini belirterek, şunları söyledi:

“Bu iki yarışmacıyla konuşacağım ve görüşme hakkı vereceğim. Ailelerinizle görüşün bizi ve programımızı açıkçası rahat bıraksınlar. Kızları, erkekleri isteyerek buraya katıldı herkesin. Biz aileleri yarışmaya almadık. Biz sizi aldık yarışmaya. Bir tanesinin ailesi de yarışmadan ayrılmasını istiyor.”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Fenerbahçe, Visca için kolları sıvadı!

0
FenerBahçe, Visca için kolları sıvadı! İşte yıldız futbolcu için yapılacak teklif! Fenerbahçe'nin Edin Visca aşkı yeniden alevlendi. Fenerbahçe, yıllardır yıldız futbolcunun transferi için uğraşsa da Başakşehir...

Instagram’ın Gizlediği Araştırma Açığa Çıktı!

0
Facebook’un, Instagram’ın gençleri olumsuz etkilediğine dair önemli bir araştırmayı gizlediği ortaya çıktı. Wall Street Journal gazetesinin haberine göre, Instagram gençlerde anksiyete ve depresyona sebep...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-