Ana Sayfa Oyun Dünyası Assassin’s Creed: Unity, Yüzlerce Olumlu Yorum Aldı

Assassin’s Creed: Unity, Yüzlerce Olumlu Yorum Aldı

0
90
-Advertisement-

Geçtiğimiz günlerde Ubisoft, Notre Dame'da oluşan kazadan sonra Assassin's Creed: Unity oyununu fiyatsız bir formda tüm oyun severlere sunmuştu. Oyuncular Ubisoft'un bu hassas davranışını epeyce takdir etti ve dayanaklarını belirtmek maksadıyla Assassin's Creed: Unity Steam sayfasına olumlu yorum yapmak için akın etti. Oyunun genel incelemeleri hâlâ 'karışık' olarak görünüyor lakin son yapılan incelemeler 'çok olumlu' biçiminde oldu. Oyuna son 4 günde 500'den fazla yorum yapıldı. Evvelki ay oyun, günde ortalama 10 yorum alıyordu.

Steam'deki yorumların büyük çoğunluğu Notre Dame Katedrali ile ilgili yapıldı ve Ubisoft'un hareketini destekleyici nitelikte yorumlar geldi. Tarihi bu derece etkileyici bir biçimde aktaran oyun için minnettarlıklarını belirtenler ve Notre Dame Katedrali için ıstırabını lisana getirenlerin sayısı epeyce fazla oldu.

Oyun hâlâ fiyatsız olarak Ubisoft ve Uplay'de bulunuyor. Kampanya, 25 Nisan günü sona erecek. Bu tarihe kadar Assassin's Creed: Unity oyununa ücretsiz olarak buradan sahip olabilirsiniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
-Advertisement-

YORUM YOK