Fortnite Dünya Kupası Elemeleri’nde 1.100 Kişi Yasaklandı

Geçtiğimiz günlerde başlayan ve e-spor dünyası için de kıymetli bir aktiflik olan Fortnite Dünya Kupası Elemeleri, rekabete sahne olduğu kadar çokça yasaklanmaya da sahne oldu.

Fortnite'ın çıkışından itibaren hile yapan ya da kuralları ihlal eden oyuncularla ilgilenen Epic Games, yayımladığı yeni raporda yasaklanan hesap sayısının 1.163 olduğunu duyurdu. Yasaklanan 1.163 hesabın yalnızca hile kullanımından yasaklanmadığını hatırlatan Epic Games, birden fazla bölgeden iştirak sağlayan hesapların da ceza aldığını belirtti.

1.163 yasaklamanın şimdi elemelerin birinci haftasında olması biraz da korkutucu bir durum. Çünkü Epic Games, ihlallerin devamı ve yasaklanan oyuncuların yeni hesaplarla oynamaya devam etmesi halinde bahsi geçen oyuncuların sonsuza dek tüm etkinliklerden men edileceğini açıkladı.

Fortnite Dünya Kupası Elemeleri'nin ilerleyen haftalarında neler olacağını daima birlikte göreceğiz. Umarız daha fazla ihlalle turnuva baltalanmaz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Acun Ilıcalı’ya ateş püskürdü!

0
Survivor yarışmasında ortalık karıştı. Acun Ilıcalı'nın açıklamasından sonra Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu isyan etti. Survivor ada konseyinde ortalık fena halde karıştı. Survivor tarihinde ilk...

Hızlı ve Öfkeli hayranlarını üzecek haber!

0
Hızlı ve Öfkeli 10 için geliştirmeler sürüyor. Normal şartlarda bu yıl vizyona girmesi beklenen yapım, dünyayı kasıp kavuran salgın nedeniyle, ileri tarihe atılmıştı. Merakla...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-