Bitcoin’de sert düşüş! Bitcoin neden düşüşe geçti ?

Kripto paralar arasında en değerli ve bilinen Bitcoin sert düşüş yaşadı. Kripto para borsasını yakından takip eden ve yatırım yapan vatandaşlar Bitcoin’de son durum nedir, kaç dolar oldu sorularına yanıt aramaya devam ederken bir taraftanda Bitcoin fiyatlarında yaşanan düşüşün nedeni konusunda araştırmalarını sürdürüyor. İşte Bitcoin fiyatlarında son durum ve düşüşün nedeni.

Bitcoin fiyatlarında yaşanan sert düşüşün ardından vatandaşlar araştırmalarını sıklaştırdı. Son dönemde Kripto paralara olan rağbetin ardından bilinirliği en fazla ve en değerli kripto para birimi olan Bitcoin 59 bin dolar seviyesinden 46 bin dolar seviyesine kadar geriledi. Şuan 49 bin dolar seviyelerinde tekrar geri geldi. 

Bitcoin Elon Musk

Bitcoin Neden Düşüşe Geçti ?

Bitcoin Tesla CEO’su Elon Musk’ın araç satışında Bitcoin kullanımını askıya aldığını duyurmasının ardından sert düşüş yaşadı. Ancak bu düşüşün daha çok korku satışlarının olmasının da etkisi bulunuyor. Bitcoin 46 bin dolar seviyesine kadar geriledikten sonra toparlandı ve 50 bin dolar seviyesine kadar yükseldi. Şuan yükselen şekilde devam ediyor.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Benzin Dev Zam! Akaryakıta ÖTV Zammı

0
Akaryakıtta vergi arttı: Benzin ve motorine dev zam! Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan Cumhurbaşkanı kararına göre akaryakıt ürünlerinden alınan özel tüketim vergisi (ÖTV) yüzde...

15 ülkeden gelenlerden PCR testi istenmeyecek

0
Koronavirüs önlemleri kapsamında daha önce yurt dışından gelen yolcular için zorunlu olan PCR testi, 15 Mayıs itibariyle aralarında İngiltere, Ukrayna ve Çin'in de bulunduğu...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-