Bitcoin’de sert düşüş! Bitcoin neden düşüşe geçti ?

Kripto paralar arasında en değerli ve bilinen Bitcoin sert düşüş yaşadı. Kripto para borsasını yakından takip eden ve yatırım yapan vatandaşlar Bitcoin’de son durum nedir, kaç dolar oldu sorularına yanıt aramaya devam ederken bir taraftanda Bitcoin fiyatlarında yaşanan düşüşün nedeni konusunda araştırmalarını sürdürüyor. İşte Bitcoin fiyatlarında son durum ve düşüşün nedeni.

Bitcoin fiyatlarında yaşanan sert düşüşün ardından vatandaşlar araştırmalarını sıklaştırdı. Son dönemde Kripto paralara olan rağbetin ardından bilinirliği en fazla ve en değerli kripto para birimi olan Bitcoin 59 bin dolar seviyesinden 46 bin dolar seviyesine kadar geriledi. Şuan 49 bin dolar seviyelerinde tekrar geri geldi. 

Bitcoin Elon Musk

Bitcoin Neden Düşüşe Geçti ?

Bitcoin Tesla CEO’su Elon Musk’ın araç satışında Bitcoin kullanımını askıya aldığını duyurmasının ardından sert düşüş yaşadı. Ancak bu düşüşün daha çok korku satışlarının olmasının da etkisi bulunuyor. Bitcoin 46 bin dolar seviyesine kadar geriledikten sonra toparlandı ve 50 bin dolar seviyesine kadar yükseldi. Şuan yükselen şekilde devam ediyor.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Tarihin En Tartışmalı Anlarının Belgelendiği İlgi Çekici Fotoğraflar

0
Savaşın acı yüzünü gösteren fotoğraflar, şans eseri yakalanan bazı anlar...Geçmişteki önemli anların belgelendiği, tartışmalara neden olan 6 dikkat çekici fotoğrafı sizler için derledik. ...

Afrika’nın keşfedilmemiş Angola’da bölgesine mucizevi yolculuk

0
Afrika'nın en az ziyaret edilen bölgelerinden birini görmek için bir geziye çıkıyoruz. Biyolojik çeşitliliğin olağanüstü olduğu bir yer ve bu bölge aynı zamanda UNESCO...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-