Sedat Peker’den Veyis Ateş hakkında çarpıcı iddialar

Sedat Peker, bugün yayınlamış olduğu 9. videosunda gazeteci Veyis Ateş hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Sedat Peker, bugün yayınlamış olduğu 9. videosunda gazeteci Veyis Ateş hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, bugün yayınladığı 9. videosunda HaberTürk sunucusu VeyisAteş’e ilişkin iddialarda bulundu.

Veyis Ateş’in sağ kolunun yardımcısı olduğunu öne süren Peker, Ateş’in üzerine ‘çöküldüğünü’ iddia ettiği Sezgin Baran Korkmaz‘ın otelinde kaldığını da söyledi.

Peker’in Veyis Ateş’e ilişkin açıklamaları şöyle:

”-Erdal Araz arıyor, Veysi’nin kendi telefonundan Erdal Araz’ın numarası, ara verdiler ya o arada arıyor. O da tanıyor reisi, sen de tanıyorsun, niye söylemiyorsun diyor. Onun işi İsmail Saymaz’ı durdurmak orada. Gazeteci ya, konuşuyor, aradaki yakınlıklarına bak. Açmazsın telefonunu, önemli bir olay var, düşün o kadar yakınlar.

Bu bizim Veyse, bizim Erdal’ın yardımcısı, benim sağ kolumun. Erdal gençlikten sorumlu il ikinci başkanı bu da onun yardımcısı. Biz bu Veyis ile 6-7 saat oturduk, yemek yedik. Bana siz anlatıldığı gibi değilmişsiniz, çok entellektüel bir insansınız dedi. Buna sarmayacaktım, orada bloke etti ya. O Sağlık Bakanlığı’ndaki hikayeni anlatmayacağım, para konusunda ters düştün ya, onun ailesi benim sevdiğim bir aile.

-Başka, bunun eski koruması, kendi korumasıydı, onu koruma dair başkanı yaptı. Kim, Ekrem Güler, kim Silivri’deki genç emniyet müdürünün intihar etmesine neden olan canavar hain, bunalıma soktu, kafasına sıktı. Veyis Ateş, tatil ekibinde. Bunlar tatili de birlikte yapıyorlar, kesmeyi de birlikte yapıyorlar. Resul olaya sonradan dahil olacak, bunlar tatil ekibi.

Bir de Muğla Emniyet Müdürü, Marina vardı ya, el konulan, şimdi de otele el koyuyorlar. Sezgin Baran Korkmaz, en son Mübariz de demişti, sendeki belgeler benim şirketim ama bende yok demişti, bende var kardeşim. Sakın onlarla anlaşayım deme, patlatırım rezil olursun. Müşteri portföyünün tamamı bende, hangi hakimler savcılar. Siz aranan adamın otelinde ne işiniz var? Hani lan faturalarınız? Suit odada kalıyorsunuz, 100 bin lira yapıyor, lan sizin maaşınız kaç para, hani fatura.

-Sezgin Baran Korkmaz bakıyor her şey elden gidecek, dönmüyor. 28 Aralık’ta operasyon yapıyorlar. 29 Aralık da 45 milyon doların ödenme günü, haciz olacak o gün. Karısını gözaltına alıyorlar. Bu Veyis.. Ben olayı toparlayayım diye arayan da bu Veyis.

Aranan adamın oteline gidip kalıyorsun, on binlerce, yüzbinlerce Euro hesap hiçbiriniz ödemiyorsunuz sonra adamı gasp ediyorsunuz. Mehmet Ağar’dan öğrenmiş bu taktiği. Siz bu adamın arkadaşı değil misiniz? İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı izin vermiyor, Cumhurbaşkanına gidiyor, haberiniz varmış. Haberim yok diyor. Hangi savcı hangi hakim kaldı hepsinin listesi bende.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
22
+1
15
+1
12
+1
0
+1
2
+1
4
- Reklam-
- Reklam-

İnsanın Hayat Kalitesini Düşüren Mide Bulantısına İyi Gelen 9 Besin

0
Kişiye göre değişen farklı yoğunluklarda olsa da herkes hayatının bir döneminde mutlaka mide bulantısı yaşamıştır. Hayat kalitesini büyük oranda düşüren ve pek çok farklı...

Merkez Bankası’nın rezervleri eridi

0
Merkez Bankası'nın resmi rezerv varlıkları, Mart'ta aylık bazda yüzde 9.0 azalarak 86.7 milyar dolara geriledi. Merkez Bankası'nın (TCMB) verilerine göre, bu dönemde döviz varlıkları yüzde...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-