AÖF Sınav Tarihleri Belli Oldu, AÖF Sınav Giriş Ekranı

On binlerce öğrenci bekliyordu ve belli oldu. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınavları başladı. Açık Öğretim 2. ve 6. yarıyıl derslerinin sınavları çevrimiçi olarak yapılacak. Adaylar sabah saatlerinden itibaren AÖF online sınav ile ilgili araştırmalarına başladı. Pek çok aday da bugünden itibaren sınavlara katılmaya başladı. Peki, AÖF final sınav tarihleri belli oldu mu? Anadolu Üniversitesi AÖF sınav girişi nasıl yapılır? İşte Anadolu Üniversitesi AÖF e-sınav giriş ekranı.

Anadolu Üniversitesi AÖF sınavları başladı. On binlerce adayın katılacağı AÖF e-sınav girişleri sabah saatlerinden itibaren yapılmaya başlandı. Anadolu Üniversitesi açık öğretim fakültelerinde eğitimlerine devam eden öğrencilerin 2. ve 6. dönem sınavları bugünden itibaren üç gün içinde gerçekleşecek. 4. ve 8. yarıyıl dersleri sınavları ise 5-6-7 Haziran’da gerçekleşecek. Adaylar, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi e-sınava katılmak için giriş ekranını aratıyor. Peki, AÖF final sınav tarihleri belli oldu mu? Hangi günlerde sınav yapılacak? Anadolu Üniversitesi AÖF sınav girişi nasıl yapılır? İşte Anadolu Üniversitesi AÖF e-sınav giriş ekranı.

AÖF ONLINE SINAVLAR NE ZAMAN?

AÖF 2020-2021 Bahar Dönemi çevrimiçi (online) dönem sonu sınavları başladı. 2. ve 6. yarıyıl derslerinin sınavları 29-30-21 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. 4. ve 8. yarıyıl derslerinin sınavları ise 5-6-7 Haziran tarihlerinde yine online olarak uygulanacak.

AÖF E-SINAV GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

Açık Öğretim Fakültesi 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Çevrimiçi (Online) Dönem Sonu Sınavları Anadolu Üniversitesi’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılacak. Sistem 3 gün boyunca adaylara açık olacak.

AÖF ONLINE SINAV GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF sınavlarının ikinci etabı 5-6-7 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek. AÖF sınav sonuçları sınav bitiminden sonraki 5 gün içinde erişime açılacak. Sınav sonuçlarının en geç 12 Haziran’a kadar açıklanması bekleniyor.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

İnsanlık bir milyon yıl sonra neye benzeyecek?

0
Evrimimizi anlayabilmek için geçmişimize bakmamız gerekiyor. Bizden sonra gelecek nesiller, bilim kurgu filmlerindeki gibi yüksek teknoloji makineler yüklenmiş, uzuvları kendiliğinden çıkan, gözlerine kamera yerleştirilmiş insan-robot...

Maliye Hazinesine ait bazı taşınmazlar özelleştirme kararı

0
Resmi Gazete 'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı'na göre, öülkiyeti Maliye Hazinesine kayıtlı bazı taşınmazlar özelleştirme kapsamına alınırken, Sümer Holding AŞ ve TÜRK Şeker'e ait bazı...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-