Türk filmi, Netflix’te zirveye oturdu!

Netflix, düzenli olarak yayınladığı ‘en çok izlenen diziler ve filmler’ listesinin güncel sürümünü paylaştı. Dijital yayın platformu, 24 Ocak – 30 Ocak tarihlerini kapsayan hafta en çok izlenen İngilizce olan ve olmayan diziler ile İngilizce olan ve olmayan filmleri kullanıcıların erişimine açtı.

Bu haftaki Global Top 10 listesinde, başrolde Engin Altan Düzyatan, Belçim Bilgin ve Selim Erdoğan’ın yer aldığı Babamın Kemanı dikkatleri topladı. Andaç Haznedaroğlu’nun yönettiği BKM yapımı müzikal film, platformun ‘İngilizce olmayan filmler’ kategorisinde birinci sıraya yerleşerek 9 yapımı daha geride bıraktı.

Babamın Kemanı, 58 ülkede ilgi görüyor

Netflix’in Global Top 10 sayfasında paylaşılan bilgiye göre Babamın Kemanı, 24 – 30 Ocak haftası 12,38 milyon saat izlendi. İngilizce olmayan filmler kategorisinde zirveye oturan film Amandla, Perfect Strangers, Shyam Singha Roy, Lost Bullet, How I Fell in Love with a Gangster, Photocopier, Blood Red Sky, Rogue City ve Vicky and Her Mystery gibi yapımlara fark attı.

Babamın Kemanı; Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Fransa, Belçika, Hollanda, İspanya, Güney Afrika, Portekiz başta olmak üzere 58 ülkede Netflix’in Top 10 listesine girmeyi başardı. Devlet Tiyatrosu oyuncusu Yener Sezgin’in de kadroda yer aldığı film Türkiye’de 1. sıradaki yerini korurken; peşinden Red Notice ve Don’t Look Up geliyor.

Netflix Türkiye Babamın Kemanı

Babamın Kemanı filmi konusu

Film, babasını kaybeden Özlem adlı küçük kızın, ünlü bir keman virtüözü olan amcasının yanına taşınmak zorunda kalmasıyla başlayan hayat macerasını konu alıyor. Sahip oldukları müzik tutkusuyla ortak paydada birleşen ikili, birbirlerine ısınmaya çalışırken başlarından geçen türlü olaylar izleyiciye drama tadında aktarılıyor.

Fırsat Ürünleri

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Fenerbahçe, Visca için kolları sıvadı!

0
FenerBahçe, Visca için kolları sıvadı! İşte yıldız futbolcu için yapılacak teklif! Fenerbahçe'nin Edin Visca aşkı yeniden alevlendi. Fenerbahçe, yıllardır yıldız futbolcunun transferi için uğraşsa da Başakşehir...

Facebook’ta ücretli abonelik dönemi başladı!

0
Facebook Community Summit etkinliğinde sosyal ağ platformu yeni birtakım özelliklerini duyurdu. Bu seçenekler platform bünyesindeki grupları yönetmeye dair yeni araçları içeriyor. Bu noktada grup...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-