Ormanlık Alanda Bulunan Kemik Parçaları Azra Gülendam’a Ait Çıktı

Antalya‘da, kaybolduktan günler sonra öldürülmüş olarak bulunan Azra Gülendam Haytaoğlu cinayetinde yeni detay ortaya çıktı. Mustafa Murat Ayhan tarafından vahşice öldürülen Azra Gülendam’ın kayıp olan baş kısmına ait kemik parçaları bulundu.

28 Temmuz’da kaybolduktan 5 sonra ölü olarak bulunan ve korkunç bir cinayete kurban gittiği ortaya çıkan Azra Gülendam Haytaoğlu’nun öldürülmesiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Hazırlanan iddianamede, cinayet zanlısı Mustafa Murat Ayhan‘ın Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi 3’üncü sınıf öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu’nun cesedini 13 parçaya bölünerek öldürüldüğü ortaya çıkmıştı.

Korkunç cinayetin ardından Ayhan’ın cesedi parçalara ayırarak spor çanta ile Kepezaltı ve Varsat bölgelerinde ormanlık alanlara attığı ortaya çıkmıştı. Yapılan aramalarda Azra’nın baş kısmı bulunamamıştı.

Çene kemiği Azra’ya ait çıktı

Mustafa Ayhan

Mustafa Murat Ayhan’ın Azra’nın baş kısmını attığı Kepezaltı ormanlık alanda günlerce yapılan aramalarda baş kısmı bulunamamış, cenaze eksik şekilde Osmaniye’de toprağa verilmişti.

Sabah’tan Erdoğan Öztürk’ün haberine göre, geçtiğimiz günlerde Azra’nın baş kısmının atıldığı bölgede bulunan çene kemiği parçaları adli tıp kurumunda yapılan DNA incelemesinde Azra’ya ait olduğu belirlendi.

Antalya Büyükşehir belediyesi Mezarlıklar Şube Müdürlüğü morgunda tutulan kemik parçaları Osmaniye’ye gönderecek. Burada ailesi tarafından mezarına defnedilecek.

“Aklımız almıyor”

Acılı baba Mustafa Haytaoğlu, ‘Kızıma ait olan çene kemiği parçaları gelince mezarına defnedeceğiz. Bu nasıl bir caniliktir hala aklımız almıyor. Eşim ve ben sinir krizleri geçirmeye devam ediyoruz’ dedi.

Fırsat Ürünleri

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
29
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Survivor’da duygusal anlar. Gözyaşları sel oldu!

0
Survivor 2021'de büyük heyecan. Bu akşam ekrana gelecek bölümde yarışmacılar aileleriyle bir araya geliyor. Kazananın ailesiyle vakit geçireceği yarışmada duygu dolu anlar yaşanacak. Survivor 2021...

Google Türkiye’de 2021’in en çok arananları kelimeleri belli oldu!

4
Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden biri kabul edilen ve en çok kullanılan arama motoru olan Google, 2021 yılı içerisinde Türkiye’de en çok aranan kelime...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-