Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? 20 Haziran’da Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2021’de finale doğru adım adım giderken bir ada konseyi heyecanı daha yaşandı. Sadece 5 yarışmacının kaldığı Survivor’da 1 isim daha hayallerine veda ettikten sonra yarı final aşamasına geçilecek. Peki, dün akşam Survivor’da eleme adayı kim oldu, bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor’da finale doğru yaklaştıkça elemeler de hız kazanmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde peş peşe 3 eleme yaşanmış ve önce Steven ardından da Batuhan adaya veda eden isimler olmuştu. Son veda konseyinde ise potadan çıkamayan yarışmacı Dora olarak duyurulmuştu.

Böylelikle sadece 5 yarışmacının kaldığı Survivorda Ayşe, Poyraz, Aleyna, İsmail ve Berkay ilk yarı final biletini alabilmek için yarıştılar. Performans oyununda kazanan İsmail Balaban olurken yarışmacı yarı final koltuğunu garantiledi.
SURVİVOR ELEME İLK ADAYI KİM OLDU, BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dün akşam ekranda olan son bölümde ise adadaki son 3 bireysel dokunulmazlıktan bir tanesi oynandı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı Aleyna oldu.

Aleyna’nın İsmail yarı finali garantilediği için söyleyebileceği 3 isim vardı. Bu durumu dile getiren ve herkesin şampiyon olmayı hak ettiğini belirten Aleyna Poyraz, Ayşe ve Berkay üçlüsünden Ayşe’yi tercih etti. Böylelikle bu haftanın ilk eleme adayı Ayşe oldu.
SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

20 Haziran’da ekrana gelen bölümde bireysel dokunulmazlık oyununu İsmail Balaban kazandı. İsmail, Poyraz’ın adını verdi. Böylelikle pota Ayşe ve Poyraz şeklinde oluştu.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

UEFA resmen açıkladı! Şampiyonlar Ligi Finalin Yeri Değişti

0
UEFA, İstanbul'da oynanması planlanan Şampiyonlar Ligi finalinin Portekiz'e alındığını açıkladı. Manchester City ile Chelsea, Porto'da bulunan Dragao Stadı'nda 29 Mayıs'ta karşılaşacak. Daha önce İstanbul'da oynanacağı...

Yeni Özellik: WhatsApp Artık Bir Mobil Uygulama Değil

0
WhatsApp Artık Bir Mobil Uygulama Değil: Telefon Kapalıyken Bile Mesajlaşmaya İzin Veren Özellik Yayınlandı WhatsApp Web için yayınlanan yeni güncellemeyle birlikte artık masaüstü uygulaması ve...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-