Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? 20 Haziran’da Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2021’de finale doğru adım adım giderken bir ada konseyi heyecanı daha yaşandı. Sadece 5 yarışmacının kaldığı Survivor’da 1 isim daha hayallerine veda ettikten sonra yarı final aşamasına geçilecek. Peki, dün akşam Survivor’da eleme adayı kim oldu, bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor’da finale doğru yaklaştıkça elemeler de hız kazanmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde peş peşe 3 eleme yaşanmış ve önce Steven ardından da Batuhan adaya veda eden isimler olmuştu. Son veda konseyinde ise potadan çıkamayan yarışmacı Dora olarak duyurulmuştu.

Böylelikle sadece 5 yarışmacının kaldığı Survivorda Ayşe, Poyraz, Aleyna, İsmail ve Berkay ilk yarı final biletini alabilmek için yarıştılar. Performans oyununda kazanan İsmail Balaban olurken yarışmacı yarı final koltuğunu garantiledi.
SURVİVOR ELEME İLK ADAYI KİM OLDU, BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dün akşam ekranda olan son bölümde ise adadaki son 3 bireysel dokunulmazlıktan bir tanesi oynandı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı Aleyna oldu.

Aleyna’nın İsmail yarı finali garantilediği için söyleyebileceği 3 isim vardı. Bu durumu dile getiren ve herkesin şampiyon olmayı hak ettiğini belirten Aleyna Poyraz, Ayşe ve Berkay üçlüsünden Ayşe’yi tercih etti. Böylelikle bu haftanın ilk eleme adayı Ayşe oldu.
SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

20 Haziran’da ekrana gelen bölümde bireysel dokunulmazlık oyununu İsmail Balaban kazandı. İsmail, Poyraz’ın adını verdi. Böylelikle pota Ayşe ve Poyraz şeklinde oluştu.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak’ın sızan fotoğrafı ve düşündürdükleri

0
Berat Albayrak'ın, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile İstanbul Süleymaniye'de görüşmesi kulisleri hareketlendirdi. Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın hâlâ bu bakanlıkta...

Diyarbakır’da korkutan deprem…Diyarbakır’da 4.0 büyüklüğünde deprem

0
Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde 4.0 büyüklüğünde deprem oldu. Sarsıntı, yerin 13 kilometre derinliğinde meydana geldi. Son depremler hakkındaki tüm bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-