2021 Survivor Final, Survivor Yeni Şampiyon Kim Oldu? İşte yeni şampiyon

Survivor 2021 finali bu akşam gerçekleşiyor. Aleyna Kalaycı ile Ayşe Yüksel’in elenmesinin ardından İsmail Balaban ile Poyraz finale kaldı. Aylar süren maceranın ardından bu akşam bir kişi şampiyon olacak. Şimdiden Survivor 2021 final şampiyonu kim oldu? Survivor’da kim kazandı? sorusu yoğun şekilde yöneltiliyor.

Survivor 2021 finali bu akşam Galataport’ta gerçekleşecek. 9 Ocak’ta başlayan hikaye 5 buçuk ay sonra bitiyor. Ya İsmail Balaban biriciliğe ulaşacak ya da Poyraz şampiyonluğu göğüsleyecek. Heyecan tüm hızıyla devam ederken “Survivor 2021 final şampiyonu kim oldu? Survivor’da kim kazandı?” soruları artmaya başladı.

SURVIVOR 2021 FİNAL ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Survivor 2021 final şampiyonu henüz belli oldu. Bugün çeşitli etkinlilerle ve eğlenceli videolarla canlı yayın sonrası şampiyon saat 00.45’te açıklandı.

Acun Ilıcalı seyircilerden gelen oylar sonrası noter huzurunda sonuçları açıkladı ve şampiyon İsmail Balaban oldu.

HAKAN ÇALHANOĞLU DA FİNAL GECESİNDE BOY GÖSTERDİ

Final gecesinde İnter’e transfer olan Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu sürprizi yaşandı. Galataport’a gelen Çalhanoğlu, Acun Ilıcalı tarafından takdim edildi. Ilıcalı, milli futbolcuyu “Hakan Çalhanoğlu da aramızda” diyerek takdim ederken Çalhanoğlu da ayağa kalkarak seyircileri selamladı.

ALEYNA VE AYŞE ELENDİ

Survivor 2021 sezonu 9 Ocak’ta başladı. Yarı finale kadar Survivor’da 24 yarışmacı ile başlayan ve 9 yedek yarışmacının katıldığı mücadele dolu bir sezon yaşandı. Dominik’te son olarak oynanan final oyunu sonrasında Aleyna ve Poyraz için oylama yapılmıştı. Bu oylamaya göre Aleyna Kalaycıoğlu, sezona dördüncü olarak veda etti.

Son üçe kalan İsmail Balaban, Ayşe ve Poyraz için canlı yayında bir kez daha seyirci oylaması yapıldı. Bu oylamanın sonucunda ilk finalist olarak İsmail Balaban açıklandı. Survivor 2021’de ikinci finalist ise Poyraz oldu. Böylece, Ayşe Yüksel, Survivor 2021’e üçüncü olarak veda etti.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Son 580 Yılın En Büyük Ay Tutulması Gerçekleşti [VİDEO]

0
3 saat 28 dakika 23 saniye devam eden son 580 yılın en büyük Ay tutulması gerçekleşti. Başta Kuzey Amerika olmak üzere Japonya ve Avustralya...

Rekabet Kurumu’ndan Yeni Karar: Sahibinden.com’a Soruşturma Açıldı

0
Türkiye Rekabet Kurumu, Sahibinden Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Ticaret Şirketi hakkında soruşturma açtı. Kurum, soruşturma kararını resmi internet sitesinde duyurdu. ...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-