XCOM Ekibi Marvel’ın Yeni Oyunu “Midnight Suns” Fragmanı Yayınlandı [TRAILER]

XCOM ekibi yeni oyunu olan Marvel Comics evrenin karanlık köşesinde geçen yeni strateji oyunu Marvel’s Midnight Suns duyurdu. Marvel çizgi romanlarından esinlenen oyun 2022 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.
Marvel, piyasaya girecek yapımlarının dışında 2022 yılında piyasaya sürülmesi beklenen yeni oyunu üzerinde çalışıyor. Marvel’s Midnight Suns adlı geliştirilmesi XCOM ve XCOM 2 tasarımcı Jake Solomon tarafından tasarlanacak.

Marvel’ın yeni strateji oyununun en büyük özelliklerinden birisi, daha önce hiç birlikte çalışmamış süper kahramanların ve kötü karakterlerin bir arada yer alacak olmaları. Oyuncuların Wolverine, Iron Man, Doctor Strange ve Robbie Reyes gibi karakterleri oynayabileceği yeni oyunun, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC (Steam ve Epic Game Store), Xbox One ve Xbox Series X’te piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Marvel’s Midnight Suns’ın ilk fragmanı:

Midnight Suns, adından da anlaşılacağı üzere Marvel’ın Rise of the Midnight Sons adlı çizgi romanından esinlenilmiş. Çizgi romanda, Dr. Strange, Frank Drake, Morbius, Jonny Blaze ve Blade gibi karakterler bir araya gelerek, dünyayı ele geçirmek isteyen ve şeytanların annesi olarak anılan Lilith’i durdurmaya çalışıyor. Jake Solomon’un yaptığı açıklamaya göre oyunun amacı da tıpkı çizgi romanda olduğu dibi önce düşmanları, en sonunda da Lilith’i yenmek olacak.
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
1
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Bakan Lütfi Elvan açıkladı: Kripto paralarla ilgili vergi çalışması da yapılıyor

0
Bakan Lütfi Elvan açıkladı: Kripto paralarla ilgili vergi çalışması da yapılıyor Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'ın açıklaması şu şekilde; Isınan hava ile birlikte kovidin etkisinin...

Esnafa yapılacak Hibe Desteği Ödemeleri bugün başlanacak mı?

0
Ticaret Bakanı Mehmet Muş, hibe desteğine başvuran esnafa ödemelerin bugün başlayacağını açıkladı. Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Hibe desteğine başvuran esnafımıza ödemelere...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-