Değer verdiklerinizi korumak hep HazırKıta kalın! Hazırkıta Güvenlik Sistemleri

Daha hızlı, daha güvenli, daha güçlü ve her zaman hazır kıta.

Hazırkıta; ev ve iş yeri için üstün güvenlik hizmetleri sunan alarm merkezidir. Dijital ve inovatif perspektife sahip İzmir kökenli kurumsal bir şirkettir. Huzurlu bir yaşamı hedefleyen özel sistematik yaklaşımıyla “güvenlik” denilince akla ilk gelen marka olmayı hedeflemektedir.

Hazırkıta, akıllı güvenlik metotlarıyla müşterilerin ihtiyacına çözümler üretir. “Akıllı Alarm Teknolojileri” sayesinde sistemin mobil uygulama üzerinden yönetilebilmesine imkân tanır. Ev veya iş yerinde hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı gibi tehditlerine karşı 7/24 güvenlik koruması sağlar. Hırsız alarmı, güvenlik kamerası, yangın alarmı, araç takibi ve geçiş kontrolü gibi uygulamaların otomasyon sistemlerini tek uygulamadan yönetebilmeyi sağlayan eşsiz bulut teknolojisine sahiptir. Böylece, internet olan her yerden sisteme ulaşmak mümkündür.

Hazırkıta, sahip olduğu akıllı hizmetler sayesinde talep edilen tüm güvenlik noktalarında özelleştirilmiş hizmet paketleri oluşturmaktadır. Cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile müşteri talepleri eksiksiz karşılanır.

Değer verdiklerinizi korumak hep hazırkıta kalın!

Profa güvenlik

Güven

7 gün 24 saat güvenliğiniz için hazırkıta beklemekteyiz.

Müşterilerimiz

Müşterilerimizin güvenliğini sağlamak ve değer verdiklerini korumak daimi önceliğimizdir.

Şeffaf İletişim

Dürüst ve açık iletişim kurar, akıllarda soru bırakmayacak yetki ve kontrol sunarız.

Profesyonellik

İşimizin doğruları tecrübeyle kanıtlamış olup teknolojik gelişmelerle sürekli geliştirilmektedir.

Ciddiyet

İşimiz, herhangi bir güvenlik zaafını tolere etmez. Hazırkıta olmak ciddi iştir.

Memnuniyet

Vadettiğimiz “Güven” hizmetlerimizle pekişir, gülümsemeye dönüşür.

Saygı

Evin, işin ve değerlerin büyüğü küçüğü ya da azı çoğu yoktur. Her müşterimize aynı önemde ve hassasiyette yaklaşır ve hizmet sunarız.

Kurumsal

Bayilerimiz, belirlediğimiz kalite standartlarında hizmet vermekle yükümlüdür. Şirket değerlerinden taviz verilmez.

Alarm Merkezi

Profesyonel operatörlerle 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. Gelen tüm sinyalleri sürekli olarak izliyor ve takip ediyoruz. Acil durumlarda, eğitimli operatörlerimiz tarafından sizi bilgilendiriyor ve gerekli durumlarda polis, ambulans, itfaiye birimlerini en kısa sürede olay yerine yönlendiriyoruz.

Mobil Uygulama

Alarm sisteminiz dahli tüm servisleri tek bir platform üzerinden kontrol edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi indirebilir, geniş ve etkili bir mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Web Uygulaması

Hazırkıta’yı tercih etmeniz için birçok sebep var.

Abone girişini denediniz mi?

Online olarak çalışan web uygulaması ile, dilediğiniz yerden sistem ile ilgili bilgilere ulaşabilir, raporlar alabilirsiniz..

Anlık Mobil Bildirimler

Akıllı telefonunuza yüklediğiniz hazıkıta uygulaması ile alarm sisteminizde oluşan tüm durumlar anında cebinize gelir. Üstelik alarm, uyarı, bakım veya diğer sinyaller arasından, hangi durumlarda anlık bildirim almak istediğinizi kendiniz seçersiniz.

Güvenli Sesli Yanıt Sistemi

Alarm Merkezi operatörlerimiz her zaman sizin yanınızdadır. Anca dilerseniz özel güvenli sesli yanıt sistemi ile seçtiğiniz özel durumlar için bilgilendirici içerikler alabilirsiniz. Bu şekilde, alarm izleme maliyetiniz en aza iner.

Tatil Takibi

Siz tatildeyken biz hep hazırkıta.

Tatilde olacağınız tarihleri sistem üzerinden tanımlayın, bu şekilde evinizi ekstra korumaya alalım. Alarm sisteminiz şifre ile açılsa dahi, operatörlerimiz ve güvenli sesli yanıt sistemi size anında bilgilendirsin.

Açılış Kapanış Takibi

İş yerinizi güvende tutmak için, iş yerinizin açılış ve kapanış zamanlarını sisteme tanımlamanız durumunda erken açılma veya geç kapanmada operatörlerimiz ve güvenli sesli yanıt sistemimiz sizi anında bilgilendirir.

Görüntülü Alarm Doğrulama

Güvenlik kameranız ile alarm sisteminizi uyumlu hale getiriyoruz. Böylelikle alarm çalması durumunda sinyalin geldiği bölgeden görüntüye anında mobil uygulamanızdan erişebilirsiniz.

Fırsat Ürünleri

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Apple-Facebook anlaşmazlığı: Kişisel verilerin toplanması ve kullanımı

0
Apple-Facebook anlaşmazlığı: Kişisel verilerin toplanması ve kullanımı, teknoloji devlerini nasıl karşı karşıya getirdi? Bu hafta iPhone ve iPad'lere eklenecek yeni bir özellik Apple ile Facebook...

Thodex soruşturması: Faruk Fatih Özer’in iki kardeşi gözaltına alındı, 11 kişi...

0
Yaklaşık 2 milyar dolarla yurt dışına kaçtığı iddia edilen kripto para borsası Thodex'in kurucusu ve yöneticisi Faruk Fatih Özer'in ağabeyi Güven Özer'den sonra ve...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-