Diyarbakır’da korkutan deprem…Diyarbakır’da 4.0 büyüklüğünde deprem

Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde 4.0 büyüklüğünde deprem oldu. Sarsıntı, yerin 13 kilometre derinliğinde meydana geldi. Son depremler hakkındaki tüm bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılmaya devam ediyor.
AFAD verilerine göre saat 11:44’de Diyarbakır’da 4.0 büyüklüğünde deprem yaşandı. Kandilli de depremin büyüklüğünü 4.0 olarak açıklarken depremin derinliğini 5 kilometre olarak gösterdi. Son depremler Kandilli Rasathanesi ve AFAD listesi haberimizde yer alıyor.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Akıllı Telefonlara En Çok Bağımlı Olan Ülkeler Açıklandı: Yine Zirveye Oynuyoruz

0
Geçtiğimiz yıllarda araştırmalara göre akıllı telefon bağımlılığın insan sağlığı etkisi hakkında birtakım raporlar çıkmıştı. Şimdi ise akıllı telefonlara bağımlı olan ülkeler açıklandı. ...

Fenerbahçe’nin Paribu ile Tarihi Anlaşma

0
Fenerbahçe Spor Kulübü, dijital dönüşüm projeleri kapsamında yepyeni bir adım daha attı. Lansman sonrası satışa sunulan Fenerbahçe Token, yoğun ilgiyle karşılaştı ve 30 TL'den...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-