iPhone 13 Pro Kılıfları Ortaya Çıktı, Yeni Tasarım Belli Oldu!

iPhone 13 Pro yeni kılıf görüntüleri, yeni tasarımın değişimi belli oldu. Görüntülerden anlaşıldığı üzere Apple; kasa kalınlığı, ön kamera çentiği ve arka kamera modülünde boyuta bağlı değişikliklere gitti. Telefonun çentiği üzerine ortaya atılan iddialara son noktanın koyulduğunu da söyleyebiliriz.
Yaklaşan tanıtımda bir çok iddaa ortaya atıldı. Yeni tanıtımı yapılacak olan iPhone 13 serisi daha küçük bir çentik, daha kalın bir kasa ve cömertçe artırılmış bir kamerası ile birlikte Apple, 2017 yılından beri iPhone X modelinden beri ilk kez gerçekleşecek tasarım değişikliğine gidecek. Sürekli tartışmalar sebep olan çentik neredeyse %25 oranın küçülme olacak.

Ortaya atılan bu söylentiler bizim için tamamen yeni olmasa da, svetapple.sk sitesi tarafından yayınlanan iPhone 12 Pro gövdesinin üzerinde iPhone 13 Pro için yapılmış kılıfları gösteren yeni fotoğraflar bu iddiaları destekler nitelikte, mevcut iPhone 12 modeline kıyasla yeni kamera modüllerinin boyutunun ne kadar değişeceğini gösteriyor.

Şu anda, iPhone 12 Pro 7,4 mm kalınlığında, önceki nesil iPhone 11 Pro’ya göre neredeyse yüzde on daha az olan ve 8,1 mm kalınlığında ölçülen iPhone 12 Pro . Ancak bu Eylül ayında, Apple iPhone 13‘ü duyurduğunda, 13’ü toplam 7,54 mm kalınlığa getiren 0,2 mm civarında küçük bir artış görmeyi beklemeliyiz.

Apple iPhone 13

Artışın bir nedeni olarak, tüm işaretler, Apple ‘ın uzun süredir beklenen 120Hz ekranın gerektireceği artan güç taleplerini dengeleyeceğini umduğu pil bölümünde bir büyümeye işaret ediyor. Bataryanın genişlemesiyle beraber kasanın kalınlığı da artmış olacak.

Apple iPhone 13

Fotoğrafların gösterdiği gibi, kamera modülü Pro Max serisinde çapraz olarak 3,98 cm’den 4,5 cm’ye büyürken, daha küçük 12 Pro ve mini varyasyonlarda 3,71 cm’den 3,9 cm’ye bir sıçrama görecek.

Son olarak, vakalar ayrıca ses ve güç düğmelerinin bu yıl serisine kıyasla çeyrek inç (6,35 mm) aşağı kayma göreceğini de ortaya koyuyor.

Apple iPhone 13’ü ve muhtemelen yeni Apple Watch’ı eylül ayında tanıtacak. Aylardır gördüğümüz iddiaların doğruluğunu lansmanda göreceğiz.
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Netflix Yakamoz S-245 Dizisi 1.Sezon İzle

0
Yakamoz S-245 dizisi, ilk sezonu 20 Nisan 2022 tarihinde dijital platformda yayınlanmaya başladı. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin paylaştığı Yakamoz S245 konusu ve...

TürkNet İnternet Ücretlerine Yüzde 21 Zam Geldi: İşte Yeni İnternet Fiyatı

0
TürkNet, internet ücretlerinde fiyat artışı kararı aldığını duyurdu. Ancak yeni ücretlendirmelerden TürkNet GigaFiber altyapısını kullanan kullanıcılar etkilenmeyecek. ...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-