Motorine 2 Günde 2. İndirim Geldi! İşte Son Güncel Fiyat

Dün gelen 1,55 TL’lik indirimin ardından motorin fiyatlarına bugün yeni bir indirim daha uygulandı. 31 Mart itibarıyla motorinin litre fiyatı 88 kuruş daha ucuzladı. Böylelikle motorine iki günde toplamda 2,43 TL indirim gelmiş oldu.

Dün sabah saatlerinde sizlerle paylaştığımız bir haberimizde motorine 1,55 TL indirim geldiğinden ve bu indirimin pompa fiyatlarına yansıdığından bahsetmiştik. Dün sektör kaynaklarından edinilen yeni bilgilerse motorine bugün de indirim geleceğini gösteriyordu. Yapılan açıklamalara göre motorin fiyatlarına 0,88 TL daha indirim gelecek idi. Pompa fiyatlarına yansıyacak olan bu indirim, söylendiği gibi geldi.

Motorinin litre fiyatı, bugün itibarıyla 88 kuruş daha ucuzladı. Öte yandan benzin fiyatlarındaysa şu an için herhangi bir indirim haberi gelmedi. Dizel araç sahiplerini yakından ilgilendiren indirimle birlikte motorin fiyatları da şu şekilde güncellendi:

Güncel motorin fiyatları:

Bu gece yarısı itibarıyla yapılan indirim, büyükşehirlerdeki fiyatları 22 TL’nin altına çekti. Üç büyük şehirde güncel ortalama motorin fiyatları şu şekilde listelendi:

İstanbul:

  • Motorin: 21,19 TL

Ankara:

  • Motorin: 21,29 TL

İzmir:

  • Motorin: 21,29 TL

Fırsat Ürünleri

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Tüm dünyayı korkutan gelişme! İlk kez insanlarda tespit edildi

0
Rusya, H5N8 tipi kuş gribi virüsünün kümes hayvanlarından insanlara geçen ilk vakasının tespit edildiğini açıkladı. Kuş gribinin diğer varyantlarının zaman zaman insanlara bulaştığı görülüyor....

Yargıtay’dan Çok Tartışılacak Karar: İşyeri Telefonunu İzinsiz Kullanmak, Tazminatsız Kovulmaya Gerekçe...

0
Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, bir çalışan ve işveren arasında süren davayı emsal bir kararla noktaladı. Çalışanın işyeri telefonunu izinsiz kullanmasından doğan davada Kurul, çalışanın...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-