Deathloop, Game Pass Abonelerine Ücretsiz Oluyor

Bundan tam bir yıl önce piyasaya sürülen ve Dishonored gibi efsane bir serinin geliştiricileri tarafından üretilen Deathloop, bugün sevindirici bir haberle karşımıza geldi. ‘Yeni nesil birinci şahıs oyunu’ olarak tanımlanan oyunun Xbox konsollara geleceği açıklandı.

Paylaşılan duyuruya göre Deathloop, 20 Eylül 2022 tarihinden itibaren Xbox Series X ve S konsollarda oynanabilir olacak. Oyunun Xbox sürümü, oyun için bugüne kadar yayınlanan tüm güncellemeleri barındıracak. Bunun yanı sıra aynı gün oyun, büyük bir sürprize daha yer verecek.

Deathloop Xbox fragmanı:

Oyun, Xbox Game Pass’e de geliyor!

Xbox oyuncuları dışında Deathloop’u henüz oynamaya fırsat bulamamış olan oyuncular, 20 Eylül’den itibaren Xbox Game Pass abonelikleri ile oyunu indirebilecekler. Oyun, Xbox Game Pass, Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass PC aboneleri tarafından oynanabilecek. Deathloop, şu anda Xbox için ön siparişe ve Game Pass aboneleri için ön yüklemeye açıldı.

Deathloop’un Xbox’a geldiği gün, büyük bir güncellemeye de yer verecek:

20 Eylül tarihi, Deadpool için büyük bir güncellemenin yayınlanacağı tarih de olacak. Oyun, yeni silah, beceri, düşman ve çok daha fazlasına kavuşacağı ‘Goldenloop’ güncellemesini alacak. Güncellemeyle birlikte oyuna platformlar arası eşleştirme özelliği de eklenecek. Böylece PSN, Xbox, Steam, Epic ve Microsoft Store oyuncuları, aynı oyunda karşı karşıya gelebilecek.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Dudak Uçuklatan Kar! Türk Telekom, Toplam Abone Sayısını ve Elde Ettiği...

0
Türk Telekom CEO'su Ümit Önal, şirketin 2021 yılındaki bilançosunu açıkladı. Yapılan açıklamalarda, gelirlerin de karın da artış gösterdiği belirtildi. Üstelik Türkiye nüfusunun yarısından fazlası,...

Ünlü Şarkıcı Ece Seçkin’den iddialı pozlar

0
29 yaşındaki şarkıcı Ece Seçkin, sosyal medya sayfasından iç çamaşırsız bir karesini paylaştı. Seçkin’in bu fotoğrafı binlerce beğeni ve yorum aldı. Instagram sayfasından zaman zaman...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-