Star Wars Battlefront hayranlarını üzen iddia ortaya atıldı!

EA yapımı Star Wars: Battlefront serisinin hayranlarının canını sıkacak bir iddia ortaya atıldı. DICE ile beraber geliştirilen ve piyasaya sürülen yapım, evrenin hayranlarının beğenisini kazanmayı başarmıştı. Kimi zaman olumsuz yorumlara da sebep olan serinin devamı için çok da umutlu olunmaması gerektiği ortaya çıktı.

Son ortaya çıkan bir rapora göre EA, Star Wars: Battlefront 3 için çok da uğraşmıyor. Hatta bazı bilgilere göre firma, seriyi toptan rafa kaldırdı.

Star Wars: Battlefront 3 iptal mi edildi?

Starwars Battlefront

İlk çıkan Star Wars: Battlefront ile hayranların başta çok tepkisini alan DICE, kötü geçen bir lansmana imza atmıştı. Ardından gelen süreçte oyunu geliştiren ve bir takım ek paketler sunan stüdyo, hayranlarının beğenisini kazanmayı başarmıştı. Aynı şekilde 2017 yılında ikinci oyununu oyun dünyasına çıkaran şirket, oyuncuların oyun içi satın alımlar konusunda yaptığı tepkiler nedeniyle eleştirilerin odağı olmuştu.

Birçok kararından geri adım atarak Star Wars: Battlefront 2‘yi oynanabilir kılan DICE, hali hazırda iyi bir tecrübe yaşayamamışken, üçüncü oyun için de çok istekli değil. Ancak kapılar henüz tam anlamıyla kapanmış değil. Zira an itibariyle elinde 2 adet Star Wars markası bulunan EA, ilerleyen zamanlarda oluşacak fırsatlara göre DICE‘ı yeniden görevlendirebilir.

Önümüzdeki günlerde resmi ağızlarda da duyurulma ihtimali olan gelişme, oyuncular tarafından da karışık tepkiler aldı. serinin hayranları üzülürken, seri hakkında daha önce hayal kırıklığı yaşan kişiler, daha mutlu gözüktü.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
13
+1
10
+1
3
+1
5
+1
0
+1
1
+1
1
- Reklam-
- Reklam-

2021 LGS soru ve cevap anahtarı kitapçıkları ne zaman yayınlanacak?

0
LGS soruları ve cevap anahtarı kitapçıkları ne zaman yayınlanır? 2021 LGS sonuçları haziranda açıklanacak. Bir milyonu aşkın öğrencinin heyecanla beklediği Liseye Geçiş Sınavı (LGS) geçen...

Google Uygulaması’nın 9.72 Beta Sürümü Yayımlandı

0
Kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Google Uygulaması daima olarak teknoloji dalı devi Google tarafından güncelleniyor. Yayımlanan son beta ...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-