Oppo F11 Pro, ColorOS 6 Güncellemelerini Almaya Başladı

Çinli üretici Oppo, kamera performansıyla geçtiğimiz haftalara damgasını vuran F11 Pro'ya ColorOS 6'nın yeni güncellemelerini dağıtmaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda Hindistan'da satışa sunulan F11 Pro, maalesef ülkemizde satışa sunulmayacak.

Bildiğiniz üzere ColorOS 6, Oppo'nun geliştirmiş olduğu bir kullanıcı arayüzü. Hayli sade ve geliştirilmiş olan ColorOS 6, Android Pie ile birlikte çalışıyor. Oppo, F11 Pro için yayımladığı CPH1969EX_11_A.09 sürüm numaralı ColorOS 6 güncellemesiyle aygıtı daha kararlı hale getirmekle birlikte birtakım yeni özellikler ekliyor.

Oppo, iyileştirmelerin dışında kamera için de HDR, Dazzle Renk Modu ve birkaç filtre barındıran ColorOS 6'nın güncellenmeden evvel değerli bilgilerin yedeklenmesi gerektiğini de belirtiyor.

Oppo F11 Pro'nun teknik özellikleriyle ilgili merak ettiklerinize üstteki ilgili haberden ulaşabilirsiniz. Aygıtın Türkiye'de satışa sunulması bekleniyor lakin rastgele bir tarih verilmiş değil.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Çayı Şekersiz de İçseniz Zamdan Kaçamayacaksınız Şekerden Sonra Çayda da Artış...

0
Yağ fiyatlarının savaşın etkisiyle yükselmesi sonrası oluşan kuyrukların görüntüleri henüz çok taze. Fiyat artışlarından en çok etkilenen kesim olan dar gelirlilerin et, ekmek gibi...

Maliye Bakanlığı’ndan En Ucuza Alışveriş Yapılabilecek Yerleri Gösteren Mobil Uygulama

0
Hazine ve Maliye Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı'nın da desteğiyle en ucuz alışverişin yapılabileceği yerleri gösteren bir uygulama geliştiriyor. Uygulamanın ne zaman yayımlanacağı henüz bilinmezken uygulama;...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-