Sergen Yalçın Allah kime kısmet ederse o şampiyon olsun

Karagümrük karşısında 2-1 kaybeden ve şampiyonluk yolunda ağır yara alan Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın maç sonu açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 2-1 yenildikleri Fatih Karagümrük maçı sonrası oynadıkları oyundan memnun olmadığını söyledi. Yalçın, “Gönül isterdi ki kazanalım ve son maça rahat bir şekilde girelim. Bize yakışan bir görüntü olmadı” dedi.

Maçı değerlendirmesi istenen Sergen Yalçın, “Çok üzgünüz. Çok beklediğimiz bir oyun ortaya çıkmadı. Gönül isterdi ki; kazanalım son maça rahat bir şekilde girelim. Futbol maalesef böyle bir oyun. Futbol her şeye açık. Çok konsantre olmak lazım. Mücadele etmek lazım. Normal oyunumuzun çok uzağında bir oyun ortaya koyduk. Bize yakışan bir görüntü olmadı. Üzgünüz. Cumartesiye hazırlanacağız. Enteresan bir maç günü oldu. Üç tane rakip. Sadece Galatasaray kazandı. Futbol bu ve böyle şeyler insanın başına geliyor” dedi.

TÜRKİYE’DE FUTBOL ÇOK UZAKLARDA

Takım kadrosuyla ilgili görüşlerini paylaşan Sergen Yalçın, “Aboubakar zaten yok. Oğuzhan da olmayacak. Atiba ile Gökhan gelecek. Sezon sonuyla ilgili şu anda fazla bir şey konuşmak istemiyorum. Bütün sezonla ilgili şu anda konuşmak istemiyorum. Şampiyonluk maçı var. Hedefteyiz, henüz bir şey kaybetmedik. Hakem arkadaşlarla ilgili de üzgünüz. Bu durumlar yaşandığı için üzgünüz. Ülke futbolunun neden gelişmediği her şey net açık. Belki günün konusu değil ama Türkiye’de futbol çok uzaklarda. Çok gerilerde. Biz şampiyonluk için elimizden geleni yapıyoruz. Sonuna kadar mücadelemizi veriyoruz. Allah kısmet ederse şampiyon oluruz” ifadelerini kullandı.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

iPhone 13 Pro Kılıfları Ortaya Çıktı, Yeni Tasarım Belli Oldu!

0
iPhone 13 Pro yeni kılıf görüntüleri, yeni tasarımın değişimi belli oldu. Görüntülerden anlaşıldığı üzere Apple; kasa kalınlığı, ön kamera çentiği ve arka kamera modülünde...

2022 Yılında Trafik Cezaları Ne Kadar Olacak?

0
TÜİK'e göre 2022 yılı yeniden değerleme oranı, yüzde 36,2 olarak kayıtlara geçti. Peki bu oran, trafik cezalarına yansıtılırsa ne olur? İşte yeniden değerleme oranına...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-