Yeni Fortnite Güncellemesi, Kimi Enteresan Yanılgıları Düzeltiyor

En yeterli Fortnite oyuncuları, şu anda eleme kısmının ikinci haftasında olan Dünya Kupası'nda talihlerini denerken birçok olağan oyuncu da standart Battle Royale, Yaratıcı Mod ve Dünyayı Kurtar modlarında oynamaya devam ediyor. Bununla birlikte oyunun yeni güncellemesi, bu haftanın başında yayımlanan güncellemedeki birçok yanılgıyı düzeltiyor.

Yeni yama, Blackheart karakterinin sakalının denetimsiz biçimde hareketini düzelttiği üzere, oyunun modlarına da yenilikler getiriyor. Epic Games tarafından yayımlanan notlara nazaran tüm güncelleme şu biçimde:

Battle Royale

Bu kısımda şu kusurlar düzeltildi:

 • Oyuncular yanlış bir biçimde Arena'da daha düşük bir kısma düşürülmüş üzere görünüyorlardı. Bu yalnızca görsel bir küsurdu; yani oyuncular aslında olmaları gereken yere düşürülüyorlardı. Bu yanılgı giderildi.
 • Blackheart'ın latifeli, Deep Fried Food Fight Hudutlu Vakit Modu'nda (LTM) denetimsiz biçimde büyüyordu ve oyuncunun ekranını kaplıyordu. Blackheart berbere gitti ve her şey düzeldi.
 • Air Royale Sonlu Vakit Modu'nda bir maç yaptıktan sonra çalılar hiçbir oyun modunda görünmüyordu.
 • Deep Fried Food Fight LTM'deki isim ve müttefik göstergeleri arayüzde görünmüyordu.
 • Mobil aygıtlardaki ekstra düğmeler, özel silah seçme ve oluşturma düğmelerine tıklanma ortasında süratle geçiş yaparken düzgün formda çalışmıyordu.
 • Oyuncular oyunların sonuna gerçek önemli takılma artışları yaşıyordu.

Yaratıcı Mod

 • Yaratıcı Mod'a mahsus kararlılık geliştirmeleri yapıldı.

Dünyayı Kurtar

 • Oyuncuların daima olarak eşleşmelerden atılmasına neden olacak bir sorun düzeltildi.
 • Not: Bu güncelleme şu anda sadece bilgisayar içindir. Önümüzdeki haftalarda konsol oyuncuları için de düzeltmeler yapacağız.

Tüm modlar

Aşağıdaki sıkıntılar düzeltildi:

 • Atılabilir eşyalar, şayet stack'teki son eşya ise hasar vermiyordu.
 • Eşya Mağazası için geri sayım yanlış bir vakit gösteriyordu.
 • Oyun bilgisayarda çok fazla bellek kullanıyordu.

Şu anda Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, Xbox One ve taşınabilir aygıtlar olmak üzere neredeyse tüm oyun platformlarında bulunan oyun, son vakitlerde popülaritesi evvelkine göre düşmüş olsa da hala hayli çok oynanıyor. Epic Games, bu üslup güncellemeler ile oyunu oynanır tutmaya kararlı.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Beşiktaş’tan şampiyonluk kupası açıklaması

0
Beşiktaş Kulübü, Galatasaray maçının sonucuna göre şampiyonluk kupasının Türk Telekom Stadı'na getirilmesi için TFF'ye başvuruda bulunmadıklarını açıkladı. Beşiktaş Kulübü'nden, şampiyonluk kupası hakkında bir açıklama geldi....

Çiftlik Bank’ın kurucusu ‘Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Aydın teslim oldu

0
Kurucusu olduğu Çiftlik Bank üzerinden binlerce kişiyi dolandırdıktan sonra yurt dışına kaçan ve kırmızı bültenle aranan 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın, Brezilya'da teslim oldu. Aydın’ın...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-