Ünlü Şarkıcı Ece Seçkin’den iddialı pozlar

29 yaşındaki şarkıcı Ece Seçkin, sosyal medya sayfasından iç çamaşırsız bir karesini paylaştı. Seçkin’in bu fotoğrafı binlerce beğeni ve yorum aldı.

Instagram sayfasından zaman zaman yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Ece Seçkin, paylaştığı fotoğrafla adından söz ettirdi.

Ceketinin altına hiçbir şey giymemeyi tercih eden 29 yaşındaki şarkıcının iddialı pozlarına, takipçilerinden yaklaşık 100 bin beğeni ve çok sayıda yorum geldi.

Öte yandan uzun süredir pilot Çağrı Terlemez ile ilişki sürdüren Ece Seçkin, nikah masasına oturmak için gün sayıyor. Ünlü şarkıcı, daha önce verdiği bir röportajda, Eylül 2021’de evleneceğini açıklamıştı.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Reklam-
- Reklam-

Soylu’nun suçladığı Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çalışkan

1
Sedat Peker’e verilen 'koruma' tartışması yeni kavganın fitilini ateşledi. Bakan Soylu’nun suçladığı isimlerden Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çalışkan’ın açığa alınacağı konuşuluyor. İçişleri Bakanı Soylu'nun...

Doğduktan Sonra Yanlış Aileye Verilen Bebek, 19 Yıl Sonra Hastaneye Dava...

0
İspanya'da 19 yıl önce doğum sonrasında yanlış aileye verildiği ortaya çıkan bir kadın, babasıyla yapılan DNA testinin uyuşmaması sonucunda 3 milyon euroluk tazminat davası...
- Reklam-
- Reklam-

Popüler İçerikler

- Reklam-
- Reklam-
- Reklam-